KP Lukam na szczycie tabeli

Dobra passa KP Lukam trwa - zespół Trampkarzy Młodszych nie przegrał jeszcze ani jednego meczu, w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonał dotychczasowego lidera, Cukrownik Chybie 1:5. Oznacza to, że aż do wiosny, kiedy rozpoczną się kolejne rozgrywki, KS Lukam znajdować będzie się na szczycie listy.

Niedzielne spotkanie drużyny Lukamu i Cukrownika Chybie było ciekawe, początek meczu był bardzo wyrównany: - Wczorajszy mecz zaczął się bardzo wyrównanie, okazje bramkowe miała nasza drużyna jak i gospodarze. W piętnastej minucie w zamieszaniu podbramkowym Dorian Chrapek skierował piłkę do bramki jednak sędzia dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika - relacjonuje komentuje Piotr Łuka na nieoficjalnej stronie drużyny.

Kilka minut później drużynie Lukamu poszczęściło się i Robert Gajda podał do niepilnowanego Doriana Chrapka, który umieścił piłkę w siatce przeciwników. Wyczyn ten para Chrapek-Gajda powtórzyła kilka minut później, z tym, że drugą bramkę zdobył Gajda, dzięki czemu na przerwę piłkarze Lukam schodzili w doskonałych nastrojach, prowadząc  2:0: - Początek drugiej połowy znów trochę nerwowy i Cukrownik wykorzystał jedną z kontr zdobywając kontaktową bramkę - opisuje Piotr Łuka: - Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo chwilę później Dorian Chrapek podwyższył na 3:1 i rozpoczął się koncert naszej drużyny, która panowała już na całym boisku, rozgrywając dokładnie piłkę i atakując raz za razem bramkę gospodarzy.  Dobra gra w końcowym fragmencie spotkania została przypieczętowana jeszcze dwoma trafieniami. Najpierw na listę strzelców wpisał się Oliwier Łuka po pięknej zespołowej akcji i podaniu Roberta Gajdy, a następnie najlepszy na boisku R. Gajda sam przypieczętował zwycięstwo, strzelając przepiękną bramkę z niemal połowy boiska.

Dzięki wygranej KS Lukam Skoczów zyskał 23 punkty i znajduje się obecnie na szczycie tabeli Młodzików Ligi Okręgowej, drugie miejsce zajmuje RKS Cukrownik Chybie, trzecie miejsce zajął KS Beskid Skoczów, który w ostatnim meczu 9. kolejki pokonał LKS Tempo Puńców aż 12:0 (ZOBACZ FOTOREPORTAŻ Z TEGO MECZU)