Kostorz strzela w barwach Pogoni

Kacper Kostorz (na zdj.) strzelił dwie pierwsze bramki w barwach Pogoni Szczecin. Wychowanek cieszyńskiego Piasta wpisał się na listę strzelców w sobotnim (2.04) spotkaniu III-ligowych rezerw drużyny "Dumy Pomorza" z Bałtykiem Gdynia.

Kostorz trafił do bramki rywali w 46. i 50. minucie spotkania. - W przypadku Kacpra kluczowe było nastawienie. Przyszedł do nas w piątek – uśmiechnięty, skoncentrowany. Zrozumiał, że grą w drugim zespole może podnosić swoją formę i dawać jednoznaczny sygnał, że jest gotowy na większe wyzwania. Miał za sobą bardzo dobry tydzień i dzisiaj potwierdził to na boisku - ocenił występ napastnika Paweł Ozga, trener rezerw Pogoni, na łamach strony internetowej Portowców.

Przypomnijmy, że 22-latek trafił do Pogoni Szczecin w styczniu tego roku po 3-letnim pobycie w Legii Warszawa. Zdążył już zadebiutować w pierwszej drużynie - wszedł na ostatnie 5 minut wygranego 4:0 meczu z Radomiakiem Radom rozegranego początkiem marca.