Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koronki w "Mam Talent" zobacz w sobotę

Misternie heklowane arcydzieła z Koniakowa zachwyciły już na świeci nie jedno oko. Koronka Koniakowska trafiła do papieża, urzekła Królową Elżbietę II, zachwyciła nie jedną kobietę. Czemu miałby nie urzec jurorów popularnego show „Mam Talent”. Koronczarki wybrały się do Warszawy, gdzie wystąpiły przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Janem Klimentem...


W tą sobotę warto zobaczyć popularne show „Mam Talent”. Będzie tam akcent z naszego regionu. Grupa koronczarek wraz z Lucyną Ligocką-Kohut, prezeską Fundacji Koronki Koniakowskie wzięła udział w tym programie. - Aż trudno uwierzyć, że nasza ekipa koronczarek pojawi się w tegorocznej edycji jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show. Czy podbiłyśmy swym talentem do heklowania jury? Dowiemy się dopiero podczas emisji, ale wiemy z pewnością , że Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska nie zapomną o Koniakowie. Panowie prowadzący Marcin Prokop i Michał "Kempa" Kempa, jak to panowie dopytywali oczywiście o stringi. Obiecałyśmy, że jeśli tylko będziemy mogły to następnym razem im przywieziemy – opowiada Lucyna Ligocka Kohut.


Z Centrum Koronki Koniakowskie do Warszawy przybyły Wiesława Juroszek, Danka Juroszek, Anna Juroszek, Sabina Ligocka, Ewa Golik, Sara Kaczmarzyk, Zuzanna Ptak i Lucyna Ligocka-Kohut. A jak im poszło? Tego dowiemy się w sobotę o godz. 20.00 w Telewizji TVN.


Konkurs talentów, w którym uczestnicy walczą o sympatię widzów i uznanie jury. Jurorzy i prowadzący będą mogli raz użyć w programie "złotego przycisku" będącego wyborem do półfinału.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-21 18:44:14
Ar--Ai: Są lepsze jaja. Zastępca przewodniczącego sejmowej komisji spraw zagranicznych, członek komisji obrony narodowej oraz podkomisji stałej do spraw współpracy z zagranicą i NATO - znaleziony pijany w sztok na glebie w centrum Warszawy, odwieziony do izby wytrzeźwień. Kilka lat wcześniej biegał z nożem za gośćmi na imprezie sylwestrowej, toczy się proces w którym jest oskarżony z art. 157 kk - uszkodzenie ciała. To Przemysław Czarnecki, poseł PiS w trakcie swej drugiej kadencji. Chryste Panie.
2022-10-21 19:32:48
koszor: A co to mo wspólnego z tematym? Dziwej sie, jaki cuda heklujom!
2022-10-21 20:52:23
Ar--Ai: a musi mieć?... ale jak koniecznie chcesz to proszę bardzo: Przemysław Czarnecki, ten to MA TALENT!... Chryste Panie.
2022-10-22 08:05:20
Boska Adela: Słyszałam, że jacyś "Wojownicy Maryi" postanowili w tym roku przepraszać Boga za "wszystkie zniewagi i bluźnierstwa dokonywane na całym świecie w czasie Halloween" - to jest ciekawe, koszor, ty z tej parafii mniej więcej jesteś, wiesz może dokładniej o co chodzi? będą przepraszać za bluźnierstwa księży i biskupów czy tylko za własne?...
2022-10-22 13:23:23
alouette: Świetny pomysł! Te koronki to nasz skarb narodowy i wspaniale, że młode pokolenie potrafi skutecznie przejmować pałeczkę.
2022-10-22 16:32:21
AntyklerForte+: alouete wyluzuj - młode pokolenia nigdy nie miały większych problemów w operowaniu pałeczkami, wspomaganie koronkami, viagrą itp konieczne dopiero starszym
2022-10-22 19:10:44
koszor: Adela- a jak czytasz? Kto byłby powodem zgorszenia dla jednego z tych maluczkich, temu lepiej byłoby kamień młyński uwiązać u szyi i rzucić się w morze. Nikogo komża czy sutanna nie uratuje, bo Pan zna nasze zamysły i czyny.
2022-10-24 08:44:16
oxjas1: koszorku, piszesz, ze „Pan zna nasze zamysły i czyny“ a skad wiesz, powiedzial Ci ? O Holokauscie tez wiedzial ale nie powiedzial? O molestowanych przez ksiezy dzieciach tez wiedzial a nie ostrzegl dzieci ?!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: