Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koronawirus pokrzyżował plany skoczkom

W najbliższych godzinach mieliśmy informować o powołanych zawodnikach, m.in. z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, na najbliższe zawody Pucharu Kontynentalnego, które miały się odbyć w Zakopanem. Organizatorzy, z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, postanowili odwołać zmagania na Wielkiej Krokwi.

Coraz więcej imprez zostaje odwołanych, w tym także imprez sportowych. Wiedzą coś o tym również skoczkowie narciarscy, którzy w najbliższy weekend mieli udać się do Zakopanego, aby wziąć udział w Pucharze Kontynentalnym, ale do rywalizacji na Wielkiej Krokwi nie dojdzie.

- W świetle zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Zakopanem przekazał w dniu 09.03.2020r., Komitetowi Organizacyjnemu rekomendacje dotyczące odwołania FIS Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, planowanego na 14-15.03.2020r. w Zakopanem. Rekomendacje zostały podtrzymane przez władze miasta Zakopane oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem. W związku z powyższymi faktami, Komitet Organizacyjny został zmuszony do podjęcia decyzji o odwołaniu Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich planowanego w dniach 14-15.03.2020r. w Zakopanem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Komitetu Organizacyjnego Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: