Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

KORNELIUSZ KOT szuka czarownika lub czarownicy

Kolejny mieszkaniec Kociogrodu w Cieszynie szuka swojego człowieka! Poznajcie Korneliusza i jego historię.

Przyszedł ten dzień, w którym i ja mogę opowiedzieć Wam swoją historię. Nie zacznę od początku, bo nie mamy tyle czasu, ale zacznę od momentu dla mnie ważnego i - wydaje się - istotnego. Mianowicie ponad 40 lat temu, bo w roku 1980 zacząłem pracę w Departamencie Magicznych Wypadków i Kotastrof w Ministerstwie Kociomagii. W niedługim czasie zostałem zastępcą dyrektora, co tylko świadczy o moich nadprzyrodzonych zdolnościach. Do mych największych sukcesów należała  transmutacja Lokalnego Ruchu Psiego Wyzwolenia od Kociomagii w żwirek do kuwet (w sklepach wtedy były spore braki).

Jak się w krótkim czasie okazało, psy są dość lubiane przez gatunek ludzki i zrobiło się wielkie zamieszanie, ale to jeszcze uszło mi płazem... Sporo czasu zajęło mi czyszczenie pamięci ludności miejscowej. Jednak okazało się, że Departamencie Magicznych Wypadków i Kotastrof po Zarządcy Czasu została kupka żwirku. Okazało się, zż był to skrytopies, kilka lat po trwałej transmutacji. Możecie zrozumieć moje zdziwienie- PIES w Departamencie KotoMagii?! I ja zamieniłem go (niechcący, bo skąd miałem wiedzieć, że jest po przemianie) w kupkę żwirku...

Już myślałem, że gorzej być nie może, kiedy podziało się coś dziwnego. Coś zaczęło dziać się z CZASEM. Na psi urok! Wszystkie zegary zaczęły pędzić do przodu nie zważając na mój sprzeciw i machanie ogonem. Chwila moment wpadłem w rok 2023 i wylądowałem w KOCIOGRODZIE! Ja, KORNELIUSZ KOT wylądowałem w Fundacji wraz ze zwykłymi mugolami kociej maści! Już wiecie skąd na mojej mordce takie oburzenie!

Na szczęście, jako że dzisiaj mój dzień i moja historia w końcu ujrzy światło dzienne, wiem, że wyzwolenie moje przybędzie i Jakiś Czarownik wyższej rangi w końcu mnie oswobodzi i zabierze z tej kociej mugoli. I obiecuję: już żadnego więcej Psa w żwirek nie zamienię!

Imię: Korneliusz

Wiek: 8 lat

Szczepienia: Tak

Odrobaczenie: Tak

Kastracja/ sterylizacja: Tak

Testy FiV/Felv: Ujemne

 

Kontakt w sprawie adopcji:

 607 771 713  535 617 852

 

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-20 16:49:07
megan: Kiedyś znajomy całkiem poważnie nazwał mnie czarownicą, bo "czarny kot z nią gada!!!". Zatem czarownice i czarownicy do dzieła. NIE KUPUJ-ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: