Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kopeć: Nie spałem całą noc

Znamy już wyniki wyborów. W Senacie nasz region będzie reprezentował były poseł Tadeusz Kopeć.


–  Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. Przede mną ogromne zobowiązanie – mówi Tadeusz Kopeć nowy senator powiatu cieszyńskiego i żywieckiego. W okręgu wyborczym nr 79 otrzymał 48 948 głosów co stanowi 37,71 procent głosów.

Powiat cieszyński i żywiecki w Senacie reprezentował będzie Tadeusz Kopeć. Wieczór wyborczy trwał u niego do samego rana. – Nie spałem całą noc – przyznaje. Jednak opłacało się, bo rano na byłego posła czekała informacja, że zmieni ławę sejmową na senacką. – Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. To wielka radość i zarazem dla mnie ogromne zobowiązanie być senatorem tak wspaniałego, pięknego regionu – mówi Tadeusz Kopeć.

To trzecia wygrana w wyborach parlamentarnych. Przez dwie kadencje był Posłem RP, teraz będzie reprezentował nasz region w wyższej izbie parlamentarnej.  – To wielkie szczęście wygrać po raz trzeci. Sam pracowałem nad jednomandatowymi okręgami wyborczymi do Senatu, a teraz przypada mi być pierwszym senatorem tego regionu, wybranym w tym głosowaniu. Mam świadomość, że to wielki sukces wygrać w takim, niełatwym przecież okręgu wyborczym – dodaje.

Na Tadeusza Kopcia z powiatu cieszyńskiego głosowało 34 536 osób. – Serdecznie dziękuję wszystkim głosującym. Nie zmieniam poglądów i nadal będę się trzymał tego, aby mieszkańcom naszego regionu służyć uczciwie i godnie, wykorzystując swoją pracowitość i doświadczenie w Senacie – dodał Tadeusz Kopeć.

Dorota Kochman
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: