Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs 'Ustrońskie piramidy'

Pasjonujesz się fotografią? Inspiruje Cię architektura? Jeśli tak, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ''Ustrońskie piramidy'', który organizuje Uzdrowisko Ustroń.

Górujące nad Ustroniem piramidy przykuwają uwagę mieszkańców, a w szczególności odwiedzających beskidzkie uzdrowisko turystów i kuracjuszy. Harmonijnie wkomponowane w zbocze Równicy obiekty, uznawane są przez specjalistów w dziedzinie architektury w kraju i za granicą za modernistyczne dzieło. Od momentu powstania stanowią źródło inspiracji dla pasjonatów fotografii. Może to właśnie Ty chciałbyś dziś pokusić się o nadanie dzielnicy Zawodzie nowego, artystycznego wyrazu?

Z racji przypadającego na ten rok 30-lecia Sanatorium Równica oraz przyszłorocznego jubileuszu 50-lecia nadania miastu statusu uzdrowiska przygotowano konkurs fotograficzny, którego celem jest popularyzacja dzielnicy Zawodzie, poprzez przedstawienie jej architektonicznej wizji, którą uwypuklają charakterystyczne piramidy autorstwa Aleksandra Franty, Henryka Buszko oraz Tadeusza Szewczyka.

Swoje uwiecznione aparatem prace nadsyłajcie na adres: marketing@uzdrowisko-ustron.pl. Swój udział można zgłaszać do końca września. Efektem rywalizacji będzie wystawa „Ustrońskie piramidy”, a dla najlepszych przewidziane są nagrody finansowe.

Regulamin konkursu fotograficznego "Ustrońskie piramidy"

Formularz zgłoszeniowy

Konkurs jest pod patronatem portalu OX.PL


eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: