Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2018

Minął już kolejny rok. A nam jest bardzo miło poinformować o kolejnej edycji konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2018. Przypominamy, iż celem konkursu jest docenienie Kobiety przede wszystkim ciekawej i wyjątkowej, która pochodzi z terenu Śląska Cieszyńskiego. Kandydatką może być każda kobieta: koleżanka, przyjaciółka, sąsiadka, żona, córka, siostra, pani domu, ekspedientka, fryzjerka, pani z banku, bizneswoman, działaczka społeczno-kulturalna, czy kobieta którą mijamy na ulicy, po prostu kobieta która jest na swój sposób interesująca, intrygująca i wyjątkowa: elegancka, schludna, może artystka, lubiąca się ciekawie ubierać, sympatyczna, uśmiechnięta, miła, otwarta, bezinteresowna, pomocna, a może zwykła w swej niezwykłości, itp., czyli oryginalna.

W pierwszym etapie dokonujemy zgłoszenia kandydatek na podstawie formularzy zgłoszeniowych w terminie od 2 do 25 stycznia 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane będą:
1) drogą elektroniczną na adres mailowy kobieta@ox.pl lub
2) w wersji papierowej przesłane drogą pocztową lub dostarczone osobiście do siedziby Organizatora na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej, 43 – 470 Istebna 68 oraz do
3) siedziby Ośrodka Kultury najbliższego twojego miejsca zamieszkania na terenie Śląska Cieszyńskiego lub do
4) redakcji Głosu Ziemi Cieszyńskiej na adres: 43 - 400 Cieszyn, ul. B. Chrobrego 21. Spośród zgłoszonych kandydatek wybierana będzie Złota Piątka Kobiet Oryginalnych Śląska Cieszyńskiego 2018.

O nominacji do Złotej Piątki będzie decydowała ilości zgłoszeń złożonych na daną Panią poprzez różne osoby, stworzenie ich profilu, w celu przybliżenia ich sylwetek i wybór Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2018. Wyboru Złotej Piątki i spośród nich Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2018 dokona kapituła, w której skład wchodzą: Danuta Horowska Dyrektor Sprzedaży i Promocji „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”, Wojciech Tatka- Dyrektor Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl oraz przedstawiciel Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej.

II etap Konkursu odbędzie się w terminie 11.02-01.03.2019r. Będzie to głosowanie internautów na portalu ox.pl, na swoją faworytkę wyłonioną do Złotej Piątki. Dodatkowo w „Głosie Ziemi Cieszyńskiej” zostaną zamieszczone kupony do głosowania, które będzie można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji GZC na adres: 43 - 400 Cieszyn, ul. B. Chrobrego 21 oraz do Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej: 43 - 470 Istebna 68.

Zdobywczyni tytułu Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2018 otrzyma statuetkę wykonaną przez mgr Justynę Łodzińską na Finałowej Gali Dnia Kobiet w Istebnej w Hotelu/Restauracji „Złoty Groń” w Istebnej w dniu 9 marca 2019 r. W zeszłym roku statuetkę Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego otrzymała pani Urszula Gruszka z Koniakowa. W tym roku również chcemy uhonorować wyjątkową mieszkankę Śląska Cieszyńskiego.

Zastanówcie się Drodzy Czytelnicy, która kobieta lub koleżanka zwraca waszą uwagę i wyślijcie jej zgłoszenie. Może to zrobić każdy z was. Zwracamy uwagę, iż zamierzeniem konkursu jest wyłonienie ciekawych Pań spośród naszego otoczenia i mamy nadzieję, że najwięcej zgłoszeń będzie z Gminy Istebna. Dlatego nie czekajcie tylko wypełnijcie formularz i prześlijcie do nas. Szczegóły na stronach: www.istebna.eu; www.ox.pl, www.beskidzka24.pl lub pod nr tel. 33 855 62 08.

Formularz zgłoszeniowy

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-01 21:22:47
sciemal: Organizujecie jak co roku Konkurs na Oryginalną Kobietę, podajecie nieprawdziwe dane-że żona,matka,pasjonatka czegoś tam - a za większością takich "damulek" stoi mąż który musi ogarnąć wszystko-dom,interes,dzieci - bo "damulka" tylko "błyszczy", a praktycznie w domu jej nie ma (poza wekeendami i świętami). Wybieracie tylko karierowiczki nie patrząc na normalne kobiety które nie dość że pracują to mają pasję i wychowują dzieciaki(w waszych artykułach to kobiety które mają tylko siebie(nawet kiedy mają dzieci). "Kobieta oryginalna"? Niestety takimi się nawet nie interesujecie, bo praktycznie każda z poprzednich lat to "figurant" w rodzinie. Chcesz zaistnieć(nie wiem po co) to z rodziną tylko do artykułów ox-a. Czyste "parcie na szkło"!
2019-01-01 21:41:48
krzysztof.mm: Gabriela Lazarek, bez dwóch zdań
2019-01-01 21:51:39
bronek91: Pani Joanna Wowrzeczka bezdyskusyjnie. krzysztof.mm czyżbyś zmienił kierunek swoich wcześniejszych sympatii i adoracji? Może zdradzisz co jest tego powodem? W sumie do obstawienia jest jeszcze Pani Anna Cieplak... przynajmniej jeżeli chodzi o pewne środowisko.
2019-01-02 15:29:52
wranek: Najodważniejsza. konsekwentna kobieta Śląska Cieszyńskiego, co tam! całej Polski. Gabriela Lazarek
2019-01-03 06:12:22
bronek91: Nieprawda bo to Pani Joanna Wowrzeczka!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: