Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Stowarzyszenie Miłośników Dzięgielowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Dzięgielów w obiektywie”. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na walory Dzięgielowa (np. piękne miejsca, przyrodę, zabytki). Zdjęcia oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: 7 - 12 lat; 13 - 17 lat; 18 lat i więcej. Oceny zdjęć dokona jury, w którym zasiądą między innymi przedstawiciele Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego, Zaolziańskiego Towarzystwa Fotograficznego (Czechy) oraz Gminy Goleszów.


Łączna pula nagród w konkursie wynosi 2.000 zł. Nagrody przyznane w pierwszej i drugiej kategorii wiekowej będą nagrodami rzeczowymi, natomiast nagrody przyznane w trzeciej kategorii będą nagrodami pieniężnymi (1. miejsce 400 zł, 2. miejsce – 200 zł, 3. miejsce - 100 zł). Przewiduje się również przyznanie wyróżnień w poszczególnych kategoriach. W przypadku pozyskania dodatkowych środków lub sponsorów przewiduje się przyznanie dodatkowych nagród. Sponsor nagrody zadecyduje o przyznaniu swojej nagrody.
Minimalny format nadsyłanych zdjęć to 20 x 30 cm. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć (łącznie).
Konkurs potrwa do 14 sierpnia 2008 r. Ogłoszenie wyników nastąpi pomiędzy 16 a 31 sierpnia 2008 r. na stronie internetowej www.dziegielow.org.pl , natomiast wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu 2008 roku. Zdjęcia nadesłane na konkurs zostaną m. in. umieszczone na ww. stronie internetowej, zaprezentowane na wystawie pokonkursowej oraz wykorzystane w publikacjach o Dzięgielowie.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na www.dziegielow.org.pl  oraz dostępny jest na zebraniach Stowarzyszenia (Szkoła Podstawowa w Dzięgielowie, każda pierwsza środa miesiąca o godz. 19.00).

źródło: ox.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: