Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koniec zawirowań?

Wiele wskazuje na to, że wszystko zostało już ustalone. Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej postanowił powiększyć ligę okręgową. Jednak jej pełny skład poznamy dopiero 5 sierpnia.

Coraz mniej czasu pozostało do wznowienia sezonu, a na informację musieliśmy czekać aż do wczorajszego dnia. Beskidzki OPZN zadecydował, że w Okręgówce zagra 17 bądź 18 zespołów. W lidze pozostaną piłkarze z Pruchnej, którzy początkowo mieli w nadchodzącym sezonie występować klasę niżej.

Ostateczna liczba drużyn jest zależna od Kuźni Ustroń. Na początku sierpnia czeka ją baraż o IV ligę, w którym zmierzy się ze Szczekowianką Jaworzno. Pierwszy mecz zaplanowano na 1 sierpnia, a rewanż odbędzie się cztery dni później. Dlatego 5 sierpnia będziemy wiedzieć, ile zespołów przystąpi do Okręgówki.

Cieszą się także w Hażlachu. Victoria, po czterech latach przerwy, wraca do A klasy. Choć piłkarze Hażlacha zajęli, w minionym sezonie, trzecie miejsce w B klasie, to właśnie oni zajmą miejsce Pruchnej. Możliwość pozostania w A klasie miały Kaczyce, ale GKS zrezygnował z tej opcji.

 

Andrzej Poncza

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: