Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koniaków: ograniczenia na drodze do Lalik

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach wprowadził ograniczenia tonażowe na drodze łączącej Koniaków i Laliki. Jak informuje Łucja Michałek, z odcinka trzeba wywieźć aż 7 milionów ton urobku.

- Wprowadzone ograniczenia są konieczne, do czasu rozpoczęcia całkowitej przebudowy ww. odcinka drogi oraz remontu uszkodzonej nawierzchni w Koniakowie i Istebnej. Liczę, że inwestycja oraz dalszy remont rozpocznie się niebawem, a odpowiednie służby i instytucje niedopuszczą do dalszych przewozów ziemi na tej trasie - napisała wójtka gminy Istebna na Facebooku.KR/ZDW

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-10 23:02:24
góry: przydało by się wprowadzić zakaz jazdy tirów na drodze z GOLESZOWA przez Godziszów, Kisielów Międzyświeć i odwrotnie, ostatnio coraz więcej takich tam jeździ, ledwo się mijają i już po poboczach widać jak się załamują i droga zaczyna się rozpadać, jak długo jeszcze trzeba będzie czekać na wymianę nawierzchni na starej drodze ze SKOCZOWA do CIESZYNA ,pewnie jak któregoś dnia bus lub autobus sie rozwali z ludźmi i troche ludzi zginie to wtedy będą myśleć.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: