Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

- Mamy życzenia dla Magdaleny Hanzel, która 26 września będzie obchodzić swoje Urodziny. Życzymy Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny! A także wielu chwil radości, i aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała. I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój. Dużo zdrowia i zadowolenia z pracy od całej załogi Przedszkola „Jaś i Małgosia” z Cieszyna oraz całej Rodziny z Cieszyna i Dębowca.

- Dobre słowa płyną teraz do Mysłowic. Dzisiaj 65 urodziny obchodzi pan Edward Lasok. Kochany wujku z okazji święta, życzymy CI wielu Łask Bożych, zdrowia i energii w działaniu na polu samorządowym! Życzenia składa cała rodzina ze Skoczowa.

- Kolejne życzenia płyną do Moniki z Cieszyna, która 22 września będzie obchodzić 25 lat. Z okazji urodzin przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze: życzymy Ci powodzenia i wiele radości, to, o czym marzysz, by się spełniło, a to, co kochasz, by Twoje było. Niech Ci zawsze szczęście sprzyja pech z daleka Cię omija, Żyj nam w zdrowiu aż sto lat niech Cię kocha cały świat!!! Dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze od Kochającej Cię Matki i Kochającego Brata z Cieszyna.

- Wczoraj – 16 września urodziny obchodził Grzegorz Krzemiński ze Skoczowa. Panu Grzegorzowi zdrowia i wielu sukcesów w pracy zawodowej życzą członkowie rady rodziców ze szkoły podstawowej nr 1 w Skoczowie. Panie Grzegorzu – dziękujemy za całą pracę na rzecz naszej placówki!

- Świeżo upieczonym rodzicom Adriannie i Jankowi z okazji szczęśliwego powitania pierwszej córeczki Liliany, najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia i sił w nadchodzących nieprzespanych nocach. Życzy Hania, czy raczej – ciocia Hania.

 

Możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl,

Można je posyłać także SMSem na nr telefonu 606 359 259, piszcie na Facebooku, przyjdźcie osobiście do redakcji, a także korzystajcie z formularza na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP,MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-18 08:01:15
Przepierón: Jo myśloł że tyn chłop to admin Marcinek i nóm bydzie życzynia skłodoł, a to jednak inszy chłop.:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: