Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Wczoraj był Dzień Pracoholików… Wszystkim pracoholikom życzymy, żeby mieli pracy pod dostatkiem ;) a poważnie – żeby potrafili też znaleźć radość w odpoczynku i czas na spędzenie go z bliskimi.
   
 • Z okazji obchodzonych 10 sierpnia urodzin najserdeczniejsze życzenia wędrują do Pauliny Hławiczki z Ustronia od Jacka z Cieszyna:

Życzę, aby zawsze towarzyszyły Ci:
w ciszy Twoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siła i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia, a zawsze i wszędzie niech będą z Tobą wiara, nadzieja i miłość.
Dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze. Do szybkiego zobaczenia!

 •  „Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim, jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie” – napisał Phil Bosmans. Te słowa skierowane są do Moniki z Cieszyna z okazji 30. Urodzin. Dużo wielkich i małych radości oraz wszystkiego najlepszego od Mirka także z Cieszyna.
   
 •  Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu maleńkich nóżek. Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku. Porozrzucanych wszędzie klocków, ciągłego przytulania okrągłej główki i wielu uścisków małych rączek. Dla Doroty i Roberta z Cieszyna z okazji narodzin małej Kasi najserdeczniejsze gratulacje od całej Rodziny z Cieszyna i okolic.
   
 •  Z okazji przypadających we wtorek 15 sierpnia Imienin - dla Maryli z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia:

Długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił,
powodzenia w każdym działaniu,
spełnienia najskrytszych marzeń,
realizacji wszystkich zamiarów i planów,
pogody ducha, optymizmu
oraz wszelkiej pomyślności życzy cala Rodzina z Cieszyna.

 •  8 sierpnia Halina i Józef Raszka z Harbutowic oraz Bronisława i Jerzy Tatka ze Skoczowa obchodzili 47. rocznicę ślubu. Z tej okazji dzieci i wnuki życzą solenizantom wszystkiego najlepszego, zdrowia, błogosławieństwa bożego.
   
 •  Z okazji zbliżających się urodzin Markowi Kustrze z Ustronia długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszystkich zamiarów i planów, pogody ducha oraz nadziei na lepszą przyszłość życzą Iza z Nikolą i Łukaszem oraz babcia Aniela i dziadek Feliks.

 Przypominamy Wam, że możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl , SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku lub osobiście. Odpowiedni formularz do przesyłania życzeń umieściliśmy również na głównej stronie OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

 Wszystkim solenizantom życzymy doskonałej zabawy, a do tańca zagra Wam zespół z Ustronia - Ustronsky, który w sierpniu przypomniał się swoim fanom remixem piosenki „Tańczyć mi się chce!”

źródło: OX.PL
dodał: JB,JP,NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: