Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
  • Życzymy wypoczywającym dużo (ale nie za dużo) słońca, ciepłej wody, czystych plaż i chłodnych napojów.
     
  • Kolejne życzenia popłyną dla Michała Matlęgi od pracowników i właściciela Firmy Optimal IT ze Skoczowa. Michale, życzymy Ci niezapominania o średnikach i klamrach zamykających, czystych kompilacji bez errorów i warningów - ogólnie bezbłędnego kodu w pracy i bezbłędnego życia poza nią!
     
  • Kochanym rodzicom Justynie i Kazimierzowi z okazji 50 rocznicy ślubu najserdeczniejsze życzenia składa córka Alicja ze Skoczowa z rodziną.Z okazji tak pięknej rocznicy ślubu, złotych godów, składamy serdeczne życzenia. Długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy. Błogosławieństwa Bożego i opieki Aniołów Stróżów.
  • 7 sierpnia swoje urodziny obchodzi kierowniczka Zespołu Istebna – Marysia Motyka. Z tej okazji Redakcja OX.PL składa zyczenia ciągłego rozwoju, niesłabnącej pasji i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.
  •  Kochanej siostrze Izabeli z Jaworzynki najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się urodzin składają siostry: Agnieszka, Natasza i Angelika.

Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się.


 Przypominamy Wam, że możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl , SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku lub osobiście. Odpowiedni formularz do przesyłania życzeń umieściliśmy również na głównej stronie OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

 

red.

źródło: OX.PL
dodał: JB,JS,NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: