Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

22 lipca swoje 80 urodziny obchodził profesor Daniel Kadłubiec, znany na Śląsku Cieszyńskim i poza nim etnograf i historyk literatury, badacz kultury, folkloru i języka Śląska Cieszyńskiego, profesor emerytowany Katedry Slawistyki Uniwersytetu Ostrawskiego, znany działacz społeczny. Autor wielu książek, publikacji, laureat licznych nagród i wyróżnień. Panu profesorowi życzymy niesłabnącej radości z życia, niezmiennego entuzjazmu do podejmowanych wyzwań i co najmniej kolejnych 80 lat w zdrowiu i radości.

 Kolejne życzenia z okazji imienin płyną do Anny Sznajdar z Cieszyna
W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu
życzą Weronika Jan, Lucyna i Zbyszek.

 Dla Lidii z Cieszyna, która obecnie mieszka w Kanadzie. Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie. Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Urodzin. Dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń ślę cala rodzina z Cieszyna i Dębowca! Do zobaczenia w Cieszynie!

 Szczęście jest ulotne. Pojawią się, błyśnie i gaśnie.. Życzę Ci, aby zaświeciło dla Ciebie i pozostało na zawsze. Wspaniałemu Markowi z Goleszowa wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin przesyła przyjaciółka Marta z Ustronia.

 Dla Bernadetty z Hażlacha z okazji okrągłych urodzin najlepsze życzenia składa cały personel Neonatologii. Łap życie garściami, rob, to, co kochasz i baw się wspaniale!

Kilka dni temu swoje urodziny obchodził Bogusław Slupczynski. Z tej okazji cała redakcja ox.pl życzy wytrwałości we wszystkich artystycznych projektach. Dużo zdrowia, cierpliwości i samej pozytywnej energii od ludzi dobrej woli.

 Dla Magdy ze Skoczowa, która jutro obchodzi swoje urodziny! Nie żałuj sobie niczego, bo to jedyny dzień w roku, kiedy możesz pozwolić sobie na same przyjemności - a wiec porządnie się wyśpij, wyłącz telefon, pocałuj ukochana osobę i poleniuchuj trochę. Wszystkiego najlepszego od kochającego męża!

 Dziś to już wszystkie życzenia. Przypominamy Wam, że możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl , SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku lub osobiście. Odpowiedni formularz do przesyłania życzeń umieściliśmy również na głównej stronie OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

Dziś dla jubilatów zagra Zespół NONA. Zespół to zestawienie trojga zaprzyjaźnionych, młodych ludzi. W jego skład wchodzą: Justyna Lewandowska, Jakub Krzysiek i Maciej Słonina. Wszyscy mieszkają na terenie Śląska Cieszyńskiego. Zespół tworzy autorską muzykę do własnych tekstów, napisanych w języku polskim. Za wykorzystaniem wokalu, gitary elektrycznej oraz instrumentów perkusyjnych, kreuje akustyczne i avant-popowe brzmienia. W swoich utworach skupia się na wydobywaniu ciepła. Dzięki akcji na polakpotrafi zebrali potrzebną kwotę na nagranie debiutanckiej płyty, z początkiem lipca br. weszli do studia i jak zapowiadają, płyta ukaże się już wkrótce. W oczekiwaniu na nowości prezentujemy piosenkę „W głąb”. Miłego słuchania i do zobaczenia za tydzień.
 

*********************

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który co tydzień pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głoównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG,TD,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: