Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Witamy w kolejnym odcinku koncertu życzeń stela. Dzisiaj życzenia składamy:

 • 3 lipca obchodził swoje 20 urodziny Wojciech Kiełbicki z zespołu Seals. Dużo zdrowia, powodzenia w życiu studenckim oraz wielu inspiracji twórczych. Aby Twoje afrykańskie techno zawsze korespondowało z pomysłami Magdy. Wielu koncertów i zadowolenia z tworzenia muzyki – życzy cała redakcja Portalu OX.pl
   
 • W środę 5 lipca urodziny obchodził Henryk Franek – przewodniczący rady gminy Zebrzydowice. Z tej okazji sukcesów w życiu, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu wydarzeń, owocnej pracy w radzie gminy na rzecz lokalnego środowiska – składa Przemek.
   
 • Katarzynie Chrapek - Nedilskiej z okazji jubileuszowych 40 urodzin - radości każdego dnia, powodzenia w pracy zawodowej – życzy również 40-latek kolega Janek z szkolnej ławy.
   
 • Pani Genowefie Matuli z okazji 70-tych urodzin, wielu łask bożych, zdrowia i niegasnących pokładów optymizmu składa cała rodzina z Chybia i Dębowca. PS. Babciu rób dalej tak świetną herbatę z zielin.
   
 • Jutro, 10 lipca swoje urodziny świętować będzie Monika Turoń. Życzę ci wielu radosnych chwil, uśmiechu, którym rozpromieniasz świat wokoło i wielu ciekawych materiałów na antenie. – życzy dawny kolega ze stacji radiowej.
   
 • Kochanemu mężowi Jurkowi Zarychcie z Wisły, za wspólne przeżycie 30 lat. Dziękuję za twoją opiekę i każdy moment. Dziękuję za twoją obecność i trzymanie za rękę. – żona Jola.

Dla naszych solenizantów i jubilatów przygotowaliśmy najnowszy klip młodego wiślańskiego artysty Patryka Demkowskiego. ‘Ona ‘

*********************

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który co tydzień pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głoównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: