Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • W piątek obchodziliśmy dzień tych, których mamy najbliżej serca – Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom życzymy pięknych dni, radości i pociechy z dzieci, zarówno tych małych jak i tych nieco starszych. Bo dzieckiem się jest w każdym wieku a po poradę do ojca zawsze można się zwrócić.
   
 • Marzeń, o które warto walczyć,
  radości, którą warto się dzielić.
  Przyjaciół, z którymi warto być
  nadziei, bez której nie da się żyć.
  i aby nigdy nie opuszczała Cię wytrwałość
  w dążeniu do celu – A także uśmiechu, który tak często gości na Twojej twarzy i niegasnącego optymizmu.
  To wszystko dla naszej redakcyjnej koleżanki Małgorzaty Szteler - Furmaniuk od całego zespołu OX.pl z okazji obchodzonych niedawno urodzin – Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, energii i aby wszystko układało się po Twojej myśli – zarówno w domu, jak i w pracy.
 • Kolejne życzenia kierujemy Dla Wiktora Baczy, z okazji 18 tych urodzin – rozważnych i roztropnych decyzji, życzy cała rodzina ze Skoczowa.
   
 • Teraz życzenia popłyną do Cieszyna, do Pani Elżbiety Schilberg. Dużo zdrowia i siły, słońca i radości aby szczęście sprzyjało w pokonywaniu trudności. Drogiej siostrze w Dniu Urodzin błogosławieństwa Bożego na każdy trudny dzień życia, życzy siostra Grażyna z rodziną.
   
 • Dla Piotrka z Krakowa, który 22 czerwca obchodził urodziny. Dużo zdrowia, powodzenia w nowym "korporacyjnym świecie", zrealizowania wszystkich planów oraz szczęścia w życiu osobistym. Życzy Jacek z Cieszyna.


Przed nami najpiękniejsze dwa miesiące - wakacje, przeżyjcie je dobrze, bezpiecznie i radośnie.

Nie zapominajcie, że cały czas możecie do nas nadsyłać życzenia. Emisja nic nie kosztuje. Gratulacje ślijcie na zyczenia@ox.pl. Oczywiście, mogą być to dobre słowa na każdą okazję, nie tylko urodziny czy jubileusze.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: