Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
  • Międzynarodowy Dzień Elektryka? To dość nietypowe święto, ale wszystkim elektrykom życzymy, żeby zgodnie z powiedzeniem „prąd ich nie tykał”.
     
  •  Dziś imieniny Barnaby, Anastazego i Pauli. Wszystkim jubilatom Redakcja składa serdeczne imieninowe życzenia.

 

  • Z okazji urodzin dla Reni z Drogomyśla wszystkiego najlepszego, samych pogodnych dni i uśmiechu na co dzień, szczęścia, zdrowia, pomyślności życzą rodzice, siostra z mężem i dziećmi oraz Jan.
     
  •  Następne życzenia popłyną do Kończyc
    Kochana Basiu!

Z okazji urodzin życzymy Ci zdrowia, radości, pomyślności oraz niesłabnącej pogody ducha, byś łatwo godziła się z tym, czego zmienić nie możesz i odwagi, abyś zmieniała to, co możesz zmienić!
I oczywiście szczęścia, żeby Ci się jedno z drugim nie pomyliło!
100 lat życzą koleżanki z pracy

*********************

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: