Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Na początek dla wszystkich dzieci życzenia z okazji ich święta! Rośnijcie zdrowo, miejcie ambicje i uśmiechami zarażajcie dorosłych!
   
 • Dzisiaj swoje 34 urodziny świętuje Adam z Krakowa. Radości, Bożego Błogosławieństwa i pociechy z dzieci a nowonarodzonemu Mikołajkowi - samych słonecznych chwil. Życzą ciocia Hania z rodziną ze Skoczowa.
   
 • Z okazji 9 urodzin dla Nataniela Szczepaniak. Dużo zdrowia bo to najważniejsze. Wszyscy wierzymy w Ciebie i trzymamy kciuki za dalsze Twoje sukcesy w życiu. Życzą przyjaciele z Cieszyna.
   
 • Od Jacka z Cieszyna dla Asi z Krakowa, która 8 czerwca obchodzi swoje urodziny. Przede wszystkim dużo zdrowia oraz zrealizowania wszystkich planów w życiu rodzinnym i zawodowym. Energii, uśmiechu i samych dobrych chwil spędzonych w gronie najbliższych! Bezstresowego zakończenia roku szkolnego i udanych wakacji! Aby najbliższe wyjazdy - te zagraniczne i krajowe - pełne były niezapomnianych, pozytywnych wrażeń oraz dużo słońca i zasłużonego odpoczynku!
   
 • Dla Pana dr Michała Oleszczyka z okazji niedawno obchodzonej 35 rocznicy Urodzin. Dużo zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i naukowym oraz wielu nowych wyzwań w szeroko pojętej przestrzeni filmu i sztuk audiowizualnych życzą studenci z Cieszyna i Krakowa.
   
 • Miłe słowa wysyłamy teraz do Skoczowa. Bogumile Farandzie – Żmij, z okazji kolejnych osiemnastych urodzin, radości każdego dnia, pociechy z dzieciaków i sukcesów w pracy życzy Janek i Hania z rodziną.
   
 • Kochanej Adzie mnóstwo radości, świetnych pomysłów i wytrwałości! pieniędzy bez liku, mało roboty, do głupich żartów wiecznej ochoty, samych pogodnych, szczęśliwych dni, z całego serca życzymy Ci! Koleżanki z pracy.

   

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie bezpłatnie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: