Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

• Dzisiaj życzenia dla wszystkich Mam (i tatusiów z wyprzedzeniem ;-) – wszystkiego dobrego dla Was.

• Życzenia z okazji dnia matki dla Teresy Szymik -  Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję! - Życzy córka Marta ;)

• Najlepszej bratowej, Asi, z okazji zmiany kodu, najserdeczniejsze życzenia wielu Bożych Błogosławieństw, zdrowia, lepszej koordynacji ruchowej i pociechy z rodziny składa najlepsza szwagierka z Cieszyna.

• Teraz życzenia płyną do Skoczowa. 27 maja swoje 52. urodziny świętował pan Piotr Lewandowski. Radości i wielu spełnionych marzeń życzą znajomi z ulicy Menniczej.

• Miśkowi z Dobrocina, z okazji zbliżających się urodzin, życzenia Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień, zdrowia, radości i największych bułek przesyła rodzina z Cieszyna.

• Kochanej siostrzenicy Marcelinie z Wisły z okazji urodzin najserdeczniejsze życzenia, spotkania Ronaldo, posłuchania na żywo Zayna Malika i czadowych nadchodzących wakacji życzy ciocia Natasza.

*********************

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: