Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

 

 • Życzenia płyną do Aurelii z Cieszyna z okazji "okrągłej" rocznicy urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności, a także niewyczerpanych pokładów nadziei, wiary i optymizmu, które dają siły do pokonywania życiowych trudności. Droga Jubilatko, niech zawsze otacza Cię miłość i serdeczność bliskich osób, a każdy następny rok przynosi wiele dobrego! Tego Ci życzy Maryla z rodziną.
 • Najlepsze życzenia z okazji urodzin płyną z Cieszyna do Londynu dla Bożeny Pasterny. Kochana córko, życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, samych wyjątkowych dni, wielkich i spełnionych marzeń, dużo zdrowia i miłości oraz dużo radości na co dzień. Życzenia śle Helena z Cieszyna.
 • Dla Wandy Marekwicy mieszkającej u stóp Złotego Gronia z okazji urodzin życzenia przesyła wnuczka Natasza. Kochana babciu, dużo zdrowia, radości i miłości.
 • Dla super synowej Agaty Pasterny z Goleszowa, która 12 maja obchodzi urodziny, najlepsze życzenia spełnienia marzeń i radości z rodziny życzy mama Helena.
   
 • Beacie Borkowskiej (obecnie mieszkającej w Szwecji) z okazji 34. Rocznicy Urodzin, które przypadają 20 maja życzą wszystkiego najlepszego, pomyślności, zdrowia, dużo radości i pociechy z dzieci: Aleksa i Alana - teściowa Halina, Teść, Babcia Wanda i Babcia Bronka ze Śląska Cieszyńskiego.
 • Swoje 6 i 10 urodziny obchodzą również 6-letnia Mia i 10-letni-Tiago w Londynie. Dla nich również powinszowania płyną z Cieszyna od babci Heleny.
   
 • Swoje urodziny w najbliższy wtorek świętować będzie pani Joanna Nowak ze Skoczowa. Wielu radosnych chwil, pociechy z dzieciaków i dystansu do rzeczywistości – życzy szef i współpracownicy z hufca pracy w Skoczowie.
   

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-14 18:34:29
majufka: Dziękuję Wam bardzo :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: