Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • W czwartek 4 maja obchodziliśmy Dzień Strażaka
Wszystkim strażakom, tym zawodowym i ochotnikom, z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia: bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, wytrwałości, męstwa, a w życiu osobistym zdrowia i wszelkiej pomyślności. 
W imieniu społeczności lokalnych dziękujemy za zaangażowanie, gotowość niesienia pomocy i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego - Redakcja OX.PL
Urodziny
 
 • 13 maja obchodzi swoje urodziny Karolina Andrzejewska ze Skoczowa. 
Karolino! Dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzen – osobistych i tych zawodowych - artystycznych! Wielu koncertów w Polsce i za granica, niewyczerpanych pokładów energii oraz samych dobrych decyzji i zadowolenia z każdej chwili! Sprawdzonych przyjaciół, dni pełnych słońca i miłości oraz wszystkiego, co najlepsze,
życzy …(cala Redakcja Portalu OX.pl )
 
 • Najlepsze życzenia dla szwagra Piotrka za Zbytkowa z okazji urodzin, Szykuj torty, zastaw stoły, bo dziś nastał czas wesoły. Odkręć muzę na full gaz, taki dzień jest tylko raz! Sto lat życzy Leszek, Basia, Nati oraz Madzia
 
 • Dla całej klasy 4 „W” i 4 „I” powodzenia na poniedziałkowym egzaminie maturalnym z języka angielskiego życzy profesor Krzyk z Zespołu Szkol Przemysłu Naftowego i Gazownictwa! Samych prostych pytań i dostania się na wymarzone kierunki studiów. Trzymam kciuki! 
 
 • Bystrości umysłu, szerokiego spojrzenia oraz po prostu połamania pióra podczas egzaminu dojrzałości Sandrze z Zebrzydowic życzy ciocia Ola.
 
 • 6. Dla kochanej Babci Aliny z Dąbrowy Górniczej z okazji zbliżających się urodzin najlepsze życzenia śle kochający i zawsze pamiętający o Tobie wnuczek Adam.
 •  
 
Tak wiele mnie nauczyłaś,
tak wiele uśmiechu mi dałaś,
byłaś zawsze blisko mnie, więc teraz podziękować Ci, Babciu za to wszystko chcę. 
Z okazji zbliżających się 80. Urodzin Najukochańszej Babci – Zosi Sztefce z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia przesyła kochająca wnuczka Magda z rodziną. Dużo zdrowia, pogody ducha, radości i optymizmu. Do zobaczenia w Cieszynie! 
 
 • Drogiemu Solenizantowi Janowi Łomozikowi z Kozakowic Dolnych, który 5 maja obchodził swoje urodziny:
Pragniemy oto skromny kwiat w darze złożyć,
że Ci 75 lat dobry Bóg dał dożyć.
Życzymy Ci życia dobrego,
niech nie przyniesie nic złego.
Niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja,
a dobroć ludzka Cię nie omija!
Z serca życzą Janek i Małgosia Bażanowscy z rodziną.
 
 • 5 maja obchodzi swoje 72 urodziny Pan Józef Raszka z Harbutowic, wszystkiego najlepszego Błogosławieństwa Bożego, zdrowia , pociechy z dzieci i wnuków życzą Córka Daria, zięć Wojtek i wnuczki Klara i Sara.
 
 • Rownież 5 maja ochodziła swoje urodziny Pani Genowefa z Cieszyna. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i radości życzy koleżanka Jadwiga z Cieszyna z rodziną. Miłego pobytu w sanatorium w Kołobrzegu!
 
 • Serdeczne życzenia zdrowia i radości dla Pani Maryli Zbylut od córki Ewy z rodziną.
 
 • Ostatnie życzenia – dużo zdrowia i wielu kolejnych sukcesów naukowych wędrują do oksfordzkiego profesora Gerarda Kilroya, który odnalazł w Cieszynie rękopis zawierający kazania angielskiego jezuity Edmunda Campiona. Serdecznie pozdrawiamy Pana Profesora, który obecnie znajduje się w Polsce i zapraszamy do Cieszyna!

 


Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: