Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Pierwsze powinszowania płyną do nas ze Skoczowa. 27 kwietnia swoje 12 urodziny obchodziła Marta z Wisły. Z tej okazji dużo zdrowia, zadowolenia z życia, szczęścia, samych pogodnych dni, radości i uśmiechu na twarzy w każdym dniu, powodzenia w szkole i na parkiecie koszykarskim składa tata Andrzej i babcia Zosia ze Skoczowa.
 • Kolejne życzenia, tym razem z okazji 15. rocznicy ślubu przebyły do nas z Cieszyna od Andrzeja. Droga Aleksandro, 27 kwietnia przed 15 laty ślubowaliśmy sobie miłość. Dziękuję Ci za wszystkie wspólne lata, za to, że "wytrzymałaś" ze mną tak długo i mam nadzieję, że wytrzymasz jeszcze trochę. W poezji życia i w prozie dnia - dziękuję za to, że przy mnie trwasz!
 • 26 kwietnia obchodziła urodziny Teresa Byrdziak. Wszystkiego najlepszego i błogosławieństwa Bożego od cioci Dasi i wujka Wojtka z dziećmi.
 • Kolejne życzenia płyną na ulicę Bernadka w Ustroniu-Lipowcu. 1 maja będzie obchodzić tam swoje 40. urodziny Pan Stanisław.
  Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre,
  Ogrzewając życie Twe!
  Serdeczne życzenia na 40. urodziny.
  przesyła brat Wojtek ze Skoczowa.
 •  26 kwietnia urodziny świętował Jerzy Szalbot z Wisły. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości i radości życzą Monika i Marcin
 •  Wojciech Tatka wraz z pracownikami Firmy Optimal składa Panu Dariuszowi Pilchowi, który 25 kwietnia obchodził 35. rocznicę urodzin, życzenia pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

 


Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: OX.PL
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: