Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Dla Kazika i Kasi oraz Tereski i Józka z okazji Dnia Babci i Dziadka – wnuczki przesyłają rymowankę: Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. Oj, ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, aż się Babcia i Dziadzio nażyją do woli tego życzy Natalka i Madzia

21 stycznia, swoje urodziny obchodzi Iwona ze Skoczowa. Z tej okazji kolega ze szkolnej lawy z liceum w Cieszynie przesyła Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i samych dobrych decyzji . A także dużo pozytywnych wrażeń, morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości. Wielu sukcesów osobistych, naukowych i zawodowych! Do zobaczenia!

W najbliższy czwartek urodziny będzie obchodził Kacper Zawada ze Skoczowa. Z tej okazji samych piątek i szóstek w szkole i szalonych przygód podczas nadchodzących ferii – życzy koleżanka z klasy - Zosia.

25 stycznia urodziny będzie obchodził najlepszy piekarz - Janusz z Częstochowy! Z tej okazji cała rodzina z Cieszyna życzy Ci dużo zdrowia i powodzenia w każdym działaniu! Wielu przyjaciół, mnóstwa miłości, ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

25 stycznia swoje Urodziny obchodzi Lucyna Szczepańska z Neckargemünd w Niemczech. Są dni, które pamiętać należy, te, które w sercu będą zapisane. Wraz z nimi słowa - życzenia, ciepłe, piękne, kochane... Po prostu życzenia szczęścia w każdej życia dziedzinie, niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, niech nigdy przenigdy nie minie. Lecz do życzeń i radę maleńką dołączyć wypada: Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Tego życzy mama Urszula ze Skoczowa.

Nie zapominajcie o nas. E-mail zyczenia@ox.pl ciągle czeka na wasze dobre słowa dla bliskich!

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: