Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

8 grudnia swoje urodziny będzie obchodzić Ewa z Cieszyna – dużo zdrowia, mnóstwo świetnych pomysłów i spełnienia wszystkich marzeń życzy kolega ze szkolnej ławy z „Osucha”.

20 grudnia swoje urodziny będzie obchodzić Justyna z Krakowa. Z tej okazji dużo zdrowia, zadowolenia z nowej pracy i wszystkiego, co najlepsze dla całej Rodziny - od Jacka z Cieszyna.

21 grudnia swoje święto obchodzi kilka osób. Wśród nich Andrzej Nowiński. Wszystkiego dobrego w tym dniu i w kolejnych 2018 roku. A przede wszystkim wielu ciekawych pomysłów na gruncie sportu - Życzą znajomi ze Skoczowa.

21 grudnia swoje urodziny będzie obchodził Artur Walczuk ze Skoczowa, który służy naszej ojczyźnie na misji w Liberii. Dużo zdrowia, bezpieczeństwa i pokojowego rozwiązania wszystkich spraw od całego zespołu OX.pl

Także 21 grudnia urodziny obchodzić będzie pan Łukasz Bielski. Łukaszu, wielu powodów do radości. Sukcesów w pracy zawodowej, ale i tej samorządowej. A przede wszystkim szczęścia w rodzinie – życzą Hania i Janek ze Skoczowa.

22 grudnia 45 lat kończy Andrzej Koenig ze Skoczowa. Andrzeju – od całej redakcji Ox.pl i naszego szefa – Wojciecha Tatki – radości każdego dnia, łask Bożych i siły do pokonywania trudności. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

Mamy również już pierwsze życzenia świąteczne:
Z okazji Świat Bożego Narodzenia dla Lidii i Andrzeja Zubików mieszkających obecnie w Edmonton w Kanadzie - Zdrowych, błogosławionych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzą Jadwiga i Edward z synami z Cieszyna!

Zachęcamy Państwa do nadsyłania kolejnych, świątecznych życzeń do specjalnego, świątecznego odcinka już za tydzień - 25 grudnia w Boże Narodzenie

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP,MS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją