Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Cały czas czekamy na Wasze życzenia pod adresem zyczenia@ox.pl Już 25 grudnia specjalne, świąteczne wydanie koncertu życzeń. Przysyłajcie życzenia dla najbliższych! Nagrywajcie je sami i nadsyłajcie do nas.

Wczoraj urodziny obchodziła pani Aneta Legierska z Istebnej. Aneto, wielu łask Bożych, wsparcia od dobrych ludzi, radosnych momentów, powodzenia w pracy zawodowej – zarówno w samorządzie jak i w mediach – tego życzą przyjaciele ze Skoczowa i Redakcja Portalu Ox.pl z właścicielem Wojciechem Tatką.

Dzisiaj, 10 grudnia obchodzi swoje urodziny Bożena Byrdziak z Harbutowic, z okazji tychże urodzin wszystkiego najlepszego, Zdrowia i błogosławieństwa Bożego, składa brat Wojtek z rodziną

Aleksander znaczy po grecku obrońca ludzi, a mężczyźni noszący to imię są ambitni i uczciwi. 12 grudnia swoje imieniny będzie obchodzić Aleksander z Cieszyna. Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia zdrowia i spełnienia wszystkich planów składa kochającą żona Jolanta z synem Maciejem i całą rodziną.

Również 12 grudnia imieniny obchodzą niektóre Aleksandry. Imię Aleksandra spopularyzował w Polsce między innymi Henryk Sienkiewicz nadając to imię bohaterce "Potopu". Wielu łask Bożych i dużo zdrowia oraz samych dobrych chwil dla Aleksandry z Częstochowy od całej rodziny z Cieszyna.

Życzenia teraz przesyłamy dla Konradka i Patrycji – z okazji urodzin. Dla Was - wszystkiego co najlepsze, dużo uśmiechu na co dzień, pogody ducha i wspaniałych prezentów życzy cała rodzina.

12 grudnia urodziny świętować będzie Renata Kiełkowska. Dla niej mamy życzenia - Zbliżają się Twoje urodziny, więc życzenia od Rodziny - dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości. Te życzenia choć z daleka płyną jak wzburzona rzeka i choć skromnie ułożone są dla Ciebie przeznaczone. - tego wszystkiego życzą: synowie Łukasz z Agnieszką, Paweł z Nikolą oraz Michał. A także ojciec Franciszek, siostra Sylwia, szwagier Andrzej oraz Natalka.

Teraz życzenia popłyną do Rybnika. Dla pani redaktor Moniki Sokołowskiej. Moniko – wielu dobrych chwil, dobrych ludzi wokół siebie i sporo dobrych dźwięków złapanych w 'sitko' - tego wszystkiego z okazji urodzin, życzy Ci skoczowska ekipa piernikowego pieczenia.

Dla Katarzyny Zagóry z Cieszyna, która 14 grudnia obchodzić będzie swoje kolejne 18-te urodziny. Kochana Kasiu, wszystkiego co najlepsze, zdrowia, opieki Bożej, szczęścia, moc radości, spotkań w gronie przyjaciół, wiele cierpliwości do syna, ale przede wszystkim spełnienia tych najskrytszych marzeń życzą wszyscy kochający wraz z najważniejszym czworonogim członkiem rodziny – Zuzią.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją