Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

Już dzisiaj - 19 listopada, swoje urodziny obchodzi Paulina z Krakowa. Z tej okazji dużo zdrowia,cierpliwości i energii życzy kolega Jacek z Cieszyna. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i satysfakcji z pracy.

We wtorek świętować będzie pan Tomasz Branny z Dębowca. Tomku, radości każdego dnia, pociechy z rodziny, uśmiechu dzieciaków i opieki Boga – życzą Hanna i Jan Baczowie.

21  listopada swoje urodziny będzie obchodziła Magdalena z Cieszyna. Z tej okazji życzymy Ci dużo zdrowia i samych dobrych chwil. Pomyślnych decyzji i właściwych ludzi we właściwych miejscach. Wiele radości i energii (płynącej nie tylko z biegania) i towarzyszącej Ci każdego dnia. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej! Życzy cala Rodzina z Cieszyna.

Dla super Piekarza Janusza z Częstochowy z okazji zbliżających się Imienin najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego, spełnienia dalszych życiowych planów, a przede wszystkim dużo zdrowia życzą siostra Maryla i brat Edward z Zona z Cieszyna.

Również z okazji Imienin dla Pana Janusza Karbowniczka z Cieszyna dużo zdrowia i samych radosnych chwil spędzonych w Gronie Najbliższych. Pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości oraz wszystkiego, co najlepsze od sąsiadów z Cieszyna.

21 listopada swoje urodziny obchodzi Mateusz Dragon z Jaworzynki, czyli raper znany jako Mefiu. Dla niego 'rapowane' życzenia...
Teraz składamy życzenia,/
które sa wszystkie do spełnienia/
krotka nawijka,/
mała rozkminka/
słuchaj, co mówi serce, /
wtedy nigdy nie będziesz w rozterce/
super przyjaciół i ziomków, /
dobrych beatów, tekstów i widoków na przyszłość/
połówki wymarzonej / i radości wyśnionej/
Na dzielni szacunku /
i niewiele trunku/
Dużo zdrowia, fartu i fanu
by Cie nigdy nie poniósł melanż
bo to koniec kariery i szmalu /
aby twoje otoczenie /
zawsze było dla Ciebie schronieniem/

Najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności / oraz wielu super gości
Wiec to koniec naszego kawałka - niech moc będzie z Toba i z Twoja muza/ Elo/ Pozdro od całej Redakcji Ox.pl

A teraz nasze życzenia wędrują za granicę. Również tego samego dnia co Mefiu, czyli 21 listopada urodziła się wybitna aktorka Małgorzata Pikus mieszkająca obecnie w Czeskim Cieszynie. Z tej okazji cala Redakcja naszego portalu życzy wielu ciekawych kreacji aktorskich, tych na deskach teatru i planach filmowych oraz zdrowia i powodzenia w każdym przedsięwzięciu nie tylko zawodowym. Pomyślności Melpomeny i wszystkiego, co najlepsze!

23 listopada urodziny świętować będzie pan Witold Kożdoń ze Skoczowa. Witku, wszystkiego co radosne, wielu sukcesów w pracy redaktorskiej i kolejnych zdobytych szczytów – życzą przyjaciele ze Skoczowa.


Ostatnie życzenia płyną teraz do Cisownicy. Dla Państwa Danuty i Bogusława Cieślarów – Kochani z okazji nadchodzących urodzin dużo zdrowia, miłości, opieki Bożej, spełnienia najskrytszych marzeń. Tego życzą wam Anna i Jan Szturcowie.

Na Wasze życzenia czekamy pod adresem zyczenia@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: