Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

13 października obchodziła swoje urodziny Daria Tatka, z tej okazji życzenia wielu łask Bożych, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń, składa Rodzina:  Mąż z córkami. 

Dla ukochanego męża i taty Piotra Miklera najpiękniejsze życzenia urodzinowe, by Pan Bóg obdarzał Cię pokojem i ciągle nowymi siłami, by każdy dzień miał swój sens, byś odkrywał wiele powodów do radości i zadowolenia. Pamiętaj,że wszystko co najlepsze ciągle przed Tobą!!! Bardzo Cię kochamy - żona Beata z chłopakami

Dla babci Jadzi z Goleszowa, z okazji urodzin i imienin, wszystkiego najlepszego, zdrowia, mądrości życiowej, spełnienia marzeń, dobrych przyjaciół i udanej wycieczki oraz odpoczynku życzy wnuczka Zosia z Cieszyna.

Dla Czcigodnej Solenizantki - miłej Pani Jadzi z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia Imieninowe - dobrego zdrowia, dużo radości i szczęścia, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń życzą sąsiedzi.

Z okazji 8. rocznicy ślubu Kasi i Filipa KRĘŻĘL oraz 6. rocznicy ślubu Anity i Przemysława KIDERYS z Raciborza - najserdeczniejsze życzenia płyną z Cieszyna. Miłość ma jedno imię i niech wiecznie trwa - w zdrowiu, szczęściu, radości i pociechy z maluchów. Szczęść Boże. Życzenia przesyłają dziadkowie z Cieszyna.

Z okazji Imienin, które obchodzić będzie 21 października pani Urszula z Cieszyna najserdeczniejsze życzenia płyną od koleżanki Jadwigi. Dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i wszystkiego, co najlepsze! Spełnienia marzeń i samych pogodnych dni.

Dla wszystkich piosenka "Wyosko górka" w wykonaniu zespołu Bryndza (teledysk w serwisie Youtube) Zobacz profil zespołu w serwisie facebook.

---------

Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: CR,DB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: