Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

5 października urodziny świętował redaktor Paweł Grucza. Pawle – wszystkiego dobrego z tej okazji, wielu ciekawych pomysłów i jeszcze lepszych obrazków – życzą koledzy i koleżanki ze Skoczowa.

Teraz dobre słowa popłyną do Rudnika koło Raciborza. Życzenia dla córki Klaudii i Jarosława Krężel z okazji 30 rocznicy ślubu - najlepsze z serc płynące życzenia, by wasze szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło wam słońce, by wasze uczucie było zawsze wyjątkowo gorące, zdrowia i błogosławieństwa Bożego na dalsze lata waszego wspólnego życia. Wszystkiego najlepszego, 100 lat! życzą Rodzice - Halina i Janusz z Cieszyna

Dla Jadwigi z Cieszyna z okazji Imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. A także Błogosławieństwa Bożego, sukcesów, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, życzy cała Rodzina z Cieszyna.

Dla Edwarda z Cieszyna – Z okazji zbliżających się Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. By Ci zawsze się szczęściło, a zdrowie Cię nigdy nie opuściło. Wszystkiego najlepszego Dla solenizanta drogiego! od całej Rodziny z Cieszyna.

Dla Artura z Cieszyna w podziękowaniu za ponad 10 lat wspólnej artystycznej pracy. Najlepsze życzenia beztroskich chwil, wspaniałych momentów i tylko udanych eksperymentów. Niech otaczają Cię przyjaciele a życie płynie Ci w rytmie radości. Dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Życzą Rafał i Tomek z zespołu Konkret z Cieszyna.

Dla świeżo obronionego Pana Magistra Rafała z Cieszyna serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia najskrytszych marzeń – od całej rodziny z Cieszyna.

A już za kilka dni Święto Edukacji Narodowej! - W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazywanie młodym właściwej drogi, W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w dniu święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP,AH

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: