Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Najserdeczniejsze życzenia dla Piotra z Goleszowa, który 28 września obchodził swoje urodziny. Dużo zdrowia, sił i wiary w lepsze jutro życzą żona Monika i syn Patryk.

Dla Wojciecha z Cieszyna, z okazji 50-tych urodzin. Wiele Łask od Boga, zdrowia i wielu sił i pomysłów w nowej pracy – życzą kochająca żona Agata i synowie.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Remigiusz Ciupek. Dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, zdrowia i wielu sportowych sukcesów. Tak trzymaj! Życzą Znajomi ze Skoczowa.

Kochanej żonie Ani za wspólnie przeżytych pięć lat dziękuje mąż Jurek. Kochanie dziękuję za każdy dzień, za wieczory przy kominku, za wspólne rozmowy i podróże. Dziękuję, że jesteś.

Na koniec mamy jeszcze podziękowania. Od całej redakcji Portalu Śląska Cieszyńśkiego. Dla Nataszy Gorzołki za siedmioletnią pracę w naszym zespole. Nataszo, dziękujemy za każdy dzień, za każde dobre słowo i za wszystkie materiały. Za pomoc i wsparcie w prowadzeniu portalu. Życzymy Ci powodzenia w nowej pracy i nie zapominaj o Skoczowie.Dzisiaj to wszystko, pamiętajcie, że cały czas życzenia czy podziękowania możecie posyłać na adres zyczenia@ox.pl lub smsem na numer telefonu 606 359 259. możecie wysyłac je jako wiadomość na facebooku bądź korzystając z formularza, który jest umieszczony na głównej stronie portalu ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: