Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Koleżance Hannie Blokesz – Baczy cała Redakcja składa najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, miłości, pomyślnego rozwoju kariery i samych szczęśliwych dni.
   
 •  Do tych życzeń przyłącza się mąż Hani - Dla kochanej żony – Hannie Blokesz – Baczy z okazji urodzin – wszystkiego dobrego, sił do nowych wyzwań, życzliwych ludzi wokół siebie - życzą kochający mąż i dzieciaki.
   
 • Obchodzimy dziś Dzień Marzyciela. Jak pisze autorka Ani z Zielonego Wzgórza, Lucy Maund Montgomery - Bylibyśmy niejako martwi, gdybyśmy już nie mieli o czym marzyć. Życzymy Wam zatem wielu marzeń – tych nieco szalonych, pełnych rozmachu, a także takich nieśmiałych. I by wszystkie te marzenia – i duże i małe – krok po kroku zostały zrealizowane.
   
 •  Z okazji 50. rocznicy małżeństwa mamy piękne życzenia dla Państwa Marii i Mieczysława od córki Basi i wnuczek Lucyny i Luizy: 50-lecie ślubu to wspaniała rocznica. Kochani Jubilaci, Wy najlepiej wiecie, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile, ale też dzielenie z drugą osobą trosk smutków i nieszczęść. W przysiędze małżeńskiej ślubowaliście, że będziecie ze sobą na dobre i na złe - z tej próby wyszliście zwycięsko. Nagrodą jest szczęście dzieci, uśmiech wnuków oraz radość, którą możecie dziś dzielić z przyjaciółmi. Wszystkiego najlepszego - zasłużyliście przez swą miłość, wierność i uczciwość małżeńską.
   
 •  Dziś jest Dzień Dobrych Wiadomości – życzymy Państwu, aby nie tylko dzisiaj, ale w nadchodzącym tygodniu dotarła do Was przynajmniej jedna fenomenalna, jedna wyśmienita, jedna fantastyczna, jedna radosna, jedna cudowna, jedna szczęśliwa i jedna pozytywna wiadomość na dzień.
   
 •  Jako, że mamy sezon dożynkowy – wszystkim rolnikom życzymy bezpiecznych i obfitych zbiorów, zaś, żeby pozostać w klimacie proponujemy dziś dla wszystkich solenizantów dożynkową piosenkę właśnie – zaśpiewa zespół Nadolzianie z Zebrzydowic.

Możecie cały tydzień przesyłać swoje pozdrowienia, podziękowania i powinszowania na maila zyczenia@ox.pl,

Można je posyłać także SMSem na nr telefonu 606 359 259, piszcie na Facebooku, przyjdźcie osobiście do redakcji, a także korzystajcie z formularza na stronie głównej OX.PL. Zamieszczenie życzeń jest bezpłatne.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: