Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Krystiana Ochmana - bilety do wygrania!

Wraz z organizatorem przygotowaliśmy wejściówki na koncert Krystiana Ochmana. Jego występ odbędzie się 14.01.2022 w BCK Bielsko-Biała.

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel „Wielkie tytuły” ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na #1 miejscu na karcie na czasie YouTube. Kolejnych singli „Wspomnienie”, „Prometeusz” oraz „Ten sam ja” również nie zabrakło na karcie na czasie YouTube.

Krystian z utworem „Prometeusz” wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie „Premier” oraz jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory „Lights In The Dark” oraz „Ten sam ja”.

Krystian urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Ochmana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. 

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

 
Krystian Ochman
Winter Tour
14.01.2022
BCK Bielsko-Biała
Godz. 18:00
Bilety 75 zł, 95 zł, 110 zł
 
Bilety dostępne na portalach:
 
Konkurs! 
Wraz z organizoatorem przygotowaliśmy dla państwa podwójną wejściówkę, aby ją wygrać należy wysłać maila na adres redakcja@ox.pl i podać dane kontaktowe - Imię i nazwisko oraz numer telefonu. 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: