Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komputer jest dobry na wszystko

Gmina Wisła już po raz kolejny otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację szkoleń komputerowych dla mieszkańców Wisły. Aktualnie realizowany jest projekt pn.: „Komputer jest dobry na wszystko”. Celem tego projektu jest podniesienie poziomu kwalifikacji dorosłych mieszkańców Wisły z zakresu obsługi komputera.

Zgodnie z projektem szkolenia prowadzone są w dwóch etapach – pierwszy to podstawowe szkolenia dla mieszkańców, którzy ukończyli 35 lat życia i nie uczestniczyli we wcześniejszych edycjach szkoleń, drugi to szkolenia komputerowe dla średnio zaawansowanych mieszkańców - dla tych którzy uczestniczyli w szkoleniach podstawowych we wcześniejszych projektach lub w projekcie „Komputer jest dobry na wszystko”.

Szkolenia w pierwszym etapie projektu na poziomie podstawowym już się zakończyły. Wzięło w nich udział 70 mieszkańców Wisły, w tym 45 kobiet oraz 25 mężczyzn. Szkolenia prowadzone były w dziesięcioosobowych grupach w wiślańskich szkołach podstawowych oraz w Zespole Szkół nr 1, a każde z nich trwało łącznie 25 godzin. Uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia o jego ukończeniu.

Drugi etap szkoleń – dla średnio zaawansowanych, będzie przeprowadzony w okresie od września do grudnia 2011 r. W szkoleniach tych również weźmie udział 70 mieszkańców Wisły (45 kobiet i 25 mężczyzn), którzy zostaną zakwalifikowani do projektu w drodze rekrutacji. W tym etapie projektu będą mogły wziąć udział osoby, które uczestniczyły w szkoleniach w ramach projektów realizowanych przez Gminę Wisła w poprzednich latach lub, które uczestniczyły w podstawowych szkoleniach w ramach aktualnego projektu „Komputer jest dobry na wszystko”. 

 

Komputer jest dobry na wszystko”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

artykuł sponsorowany

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: