Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Komisja konkursowa wybrała dyrektora Zamku Cieszyn

Komisja Konkursowa, której zdaniem było wyłonienie kandydata na nowego dyrektora Zamku Cieszyn podjęła decyzję. Zarekomendowana na to stanowisko została Magdalena Chorąży-Suchy.

Po przejściu na emeryturę wieloletniej dyrektor Zamku Cieszyn Ewy Gołębiowskiej,  została powołana komisja, której zadaniem było wyłonienie kandydata na nowego dyrektora Zamku Cieszyn. Konkurs odbywał się etapami, do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych pięciu kandydatów. Komisja   składała się z 6 osób – trzech przedstawicieli burmistrza i trzech przedstawicieli Marszałka Województwa Śląskiego.

Bój o fotel dyrektora Zamku Cieszyn stoczyli: Magdalena Chorąży-Suchy, Patrycja Łyżbicka, Tomasz Piechniczek, Jacek Porzycki i Ewa Trzcionka. Pierwsza kandydatka otrzymała 5 głosów, z kolei za Patrzycją Trzcionką opowiedziała się jedna osoba - po przeprowadzonym głosowaniu Komisja Konkursowa bezwzględną większością głosów podjęła decyzję o wyborze pani Magdaleny Chorąży-Suchy na kandydata na dyrektora Zamku Cieszyn, tym samym rekomendując panią Magdalenę Chorąży-Suchy do przeprowadzenia rozmów nt. warunków organizacyjno-finansowych i podpisania umowy o pracę z Burmistrzem Miasta Cieszyna – czytamy w protokole z posiedzenia komisji.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-25 21:57:28
Boska Adela: no i dobrze, teraz pora na odchudzenie budżetu zamku
2021-05-25 22:14:48
krzysztof mm: co tam etat na zadupiu, kasiorę trzepie się w okolicach Żoliborza - wojna domowa w PiS się rozkręca, Banaś robi nalot dywanowy na Kamińskiego i Morawieckiego, Ziobro ostrzeliwuje ich ogniem przecieków, kurdupel ślini się z podniecenia i zaciera ręce: wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-majatek-mateusza-i-iwony-morawieckich-6643252365990816a
2021-05-26 13:11:23
tom lem: ....LO w Rybniku i meldunek w Ustroniu to zbyt mało na ten stołek, chyba że wystarczą koneksje z dr. JO ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: