Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kombinezony i ochraniacze dla OSP

W gminie Istebna zakupiono sprzęt ochronny dla ratowników medycznych i strażaków OSP.

We wtorek (27 kwietnia) Wójt Gminy Istebna Łucja Michałek - na ręce przedstawicieli wszystkich gminnych Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Istebnej, Jaworzynce i Koniakowie, przekazała, kombinezony ochronne wraz z ochraniaczami na buty.

Kombinezony i ochraniacze posłużą strażakom w terenie podczas medycznych czynności ratunkowych z osobami z podejrzeniem zarażenia wirusem COVID-19. Pieniądze na zakup pochodzą z  gminnych funduszy zarządzania kryzysowego

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-28 20:29:29
GusGus: A to sanitariuszy, lekarzy i karetek nie ma? To pudło sprzętu dla OSP jest powodem do dumy? Moim zdaniem to bardzo smutny obraz stanu naszej służby zdrowia.
2021-04-29 15:53:39
: "Podejmując decyzję o uchyleniu uchwały, zrobimy bardzo duży krok w przezwyciężeniu kryzysu wizerunkowego naszego miasta. Fakt jest taki, że jesteśmy przedstawiani w sposób mało sympatyczny. Musimy coś zrobić, aby się z tego wyrwać - powiedział Wojciech Wilk, burmistrz miasta.". Kraśnik poszedł już po rozum do głowy i uchylił uchwałę "anty LGBT". Czy Istebna dojrzała już do podobnych wniosków?
2021-04-29 17:11:08
św. Patryk.: Istebna to klasyczny beton z plebanem w roli utwardzacza, kilka wieków chowu wsobnego zrobiło swoje
2021-04-30 06:18:05
GusGus: Ze dwa tygodnie temu czytam tutaj, że Istebna otrzymała z rządowego funduszu przeciwdziałania COVID-19 dla gmin górskich ponad 4 mln zł i przeznaczyła je na Muzeum Muzyki Karpat a teraz sama się chwali zakupem jednej skrzynki środków sanitarnych dla OSP bo to strażacy amatorzy będą po chorych jeździć. Czy tylko mnie się wydaje, że to jest jakaś paranoja?
2021-04-30 07:27:43
św. Patryk.: nie wydaje ci się - to jest zwyczajna, klasyczna PiS-owska paranoja, bicie piany przed kamerami i chachmęcenie na potęgę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: