Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolizje i pożar samochodu

Straż pożarna w weekend miała pełne ręce roboty. Kolizje drogowe i pożary samochodów - do tych zdarzeń interweniowali strażacy.


Do pożaru samochodu dostawczego marki deawoo lublin doszło 24.11.2012r. - sobota. Na ul. Rzecznej w Skoczowie. Portal OX.PL o tym zdarzeniu pisał - „Pożar samochodu”. Kolejny pożar miał miejsce w Dębowcu w poniedziałek-26.11.2012r. – Ogień zauważony został przez własciciela fiata punto o godz. 5.42, działania straży pożarnej trwały do 6.48. W gaszeniu pożaru wzięły udział 3 zastępy straży pożarnej – mówi Michał Swoboda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie.


Strażacy i policja zajmowały się też kilkoma kolizjami drogowymi. W sobotę o godz. 7.15 na ul. Przemysłowej interwniowali do samochodu, który znajdował się w rowie. W zdarzeniu ucierpiała 21 letnia kobieta. Tego samego dnia o godz. 18.33 renault kangoo uderzył drzewo. Ranny został kierowca samochodu, na szczęście obrażenia były nieduże po opatrzeniu lekarz zdecydował, ze może leczyć się w domu. Kolejna kolizja miała miejsce w Kisielowie. Kierujący toyota avensis uderzył znak, następnie w drzewo. Z obrażeniami trafił do szpitala.
Do kolizji drogowej doszło też w niedzielę o godz. 5.15 na ul. Chemików. Podróżujący fordem fiestą został przewieziony do szpitala.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: