Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolizja i pożary

Do dwóch pożarów i kolizji wyjeżdżali minionej doby strażacy w naszym powiecie.

Wczoraj w Ustroniu w kotłowni firmy produkcyjnej, mieszczącej się przy ul. Katowickiej wybuchł pożar. Paliły się pomieszczenia piwniczne. Przed przybyciem straży, pracownicy zakładu próbowali ugasić pożar przy pomocy gaśnic proszkowych, jednak okazało się to nieskuteczne. Strażacy pożar ugasili. Z powodu braku prądu, by nie doprowadzić do uszkodzenia pieca centralnego ogrzewania, usunięto opał paleniska. - relacjonuje Michał Swoboda rzecznik prasowy cieszyńskiej straży pożarnej.


Po 1 w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie do pożaru w kamienicy przy ul. Stary Targ w Cieszynie. Paliły się śmieci i szmaty w piwnicy. Towarzyszyło temu silne zadymienie. Śmieci ugaszono jedną linią gaśniczą. Pomieszczenia trzeba było przewietrzyć. Pogotowie ratunkowe zabrało jedną osobę na badania do szpitala. - informuje rzecznik straży.

Dzisiaj rano na drodze ekspresowej S1 w Ogrodzonej strażacy pomagali przy usuwaniu skutków kolizji drogowej. O godzinie 6.20 na wiadukcie 26-letnia mieszkanka Rudnika, jadąc po nocnej zmianie, najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą i najechała na tył renault scenic, którym kierowała 48-letnia mieszkanka Cieszyna. W wyniku tego zdarzenia sprawczyni kolizji została przewieziona do szpitala, ale po przebadaniu została zwolniona do domu – relacjonuje aspirant sztabowy Robert Wajda. Na tym odcinku drogi nie ma utrudnień.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: