Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejny śmiertelny wypadek...

Jak informują ox.pl świadkowie, dziś późnym wieczorem (12.05.2012) doszło do wypadku na drodze S1 w pobliżu Cieszyna. Na miejscu zginęła jedna osoba (informacja niepotwierdzona).

To smutny sobotni wieczór, najpierw dotarła do redakcji OX.PL informacja o śmierci Grażyny Stawarskiej, wieloletniego choreografa Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. J. Marcinkowej (czytaj: ODESZŁA SZPROCIA>>>). Natomiast, tuż po godzinie 23:00 dociera do nas kolejna informacja o śmierci. Jak informują ox.pl świadkowie, dziś wieczorem (12.05.2012) doszło do wypadku na drodze S1 w pobliżu Cieszyna. Na miejscu zginęła jedna osoba (informacja niepotwierdzona).

W drodze na miejsce zdarzenia jest nasz reporter. O szczegółach poinformujemy wkrótce. 

Aktualizacja:
(13.05.2012 g. 00:45) Znamy szczegółowe miejsce zdarzenia. Jak potwierdza nasz reporter, informacja o śmierci jednego z uczestników wypadku jest prawdziwa. Obecna na miejscu policja ustala szczegóły tragedii. Więcej informacji podamy, jak tylko uda się ustalić szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku. 

Aktualizacja:
Nie do jednego wypadku jak informowaliśmy, ale do dwóch doszło wczorajszej (12.05.2012) nocy w Międzyświeciu na S1. Dwie osoby zostały ranne i jedna nie żyje. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności obu tych zdarzeń. Szczegóły zdarzenia znajdują się tutaj: //wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,19945,tragedia-w-miedzyswieciu.html

Miejsce zdarzenia:Wyświetl większą mapę

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: