Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolejny "dzwon" na ul. Katowickiej w Ustroniu

Skrzyżowanie ulicy Katowickiej i Akacjowej w Ustroniu słynie niechlubnie z dużej ilości zdarzeń drogowych. Do kolejnego doszło wczoraj (1.02.2023r.) około godz. 15.00. Oba uczestniczące w nim samochody zakończyły jazdę w rowie. Powodem kolizji było nie przestrzeganie zasad pierwszeństwa.


W zdarzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe. Kierujący samochodem marki Suzuki 49-latek nie ustąpił pierwszeństwa Nissanowi, którym kierował 46-letni kierujący drodze. Uszkodzeniu uległy oba pojazdy i bariery przy drodze– mówi st.asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.


Policja apeluje i przypomina by, zwłaszcza kiedy jest mokro i ślisko, a widoczność jest ograniczona  uważać na drodze i zachować szczególną ostrożność. - Szczególną czujność należy zachować w okolicy skrzyżowań i przejść dla pieszych. To dotyczy zarówno kierowców, jak i pieszych – dodaje rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy.

Skrzyżowanie ulic Cieszyńskiej i Akacjowej w Ustroniuto jedyne skrzyżowanie w ciągu "Wiślanki", bez ruchu kierowanego. Tu równie należy zachować szczególną ostrożność.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-02-02 16:07:02
św. Patryk.: "dzwon" - ciekawe... mam wrażenie, że coraz mniej nawet w mediach ludzi potrafiących poprawnie po polsku mówić i pisać, oczywiście dotyczy to zwłaszcza młodych ale nie tylko
2023-02-02 17:35:03
Vito: Masz rację patryku, mówisz o sobie. W cyrylicy chyba lepiej się odnajdujesz. https://sjp.pl/dzwon Cyt: Dzwon (...) 4. potocznie o stłuczce (niegroźnym wypadku samochodowym)
2023-02-02 17:59:02
św. Patryk.: a chuj to jest ciul, według sjp - żałosny jak zwykle
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: