Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejne zdarzenie na S52 w Ogrodzonej!

Informowaliśmy o wypadku, do którego doszło na S52 w Ogrodzonej we wtorek (20.11.2018) rano, jak się okazuje wieczorem również doszło tam do zdarzenia drogowego, na szczęście na znacznie mniejszą skalę. Najprawdopodobniej ze względu na złe warunki atmosferyczne, samochód jadący pasem w kierunku Cieszyna wypadł z drogi i wpadł na barierki. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

- O godzinie 16:56 otrzymaliśmy zgłoszenie, dotyczące zdarzenia w Ogrodzonej. Na miejscu samochód osobowy wpadł w poślizg i poodbijał się od barierek. Droga w kierunku Cieszyna została zablokowana. Na miejscu była obecna już policja i pogotowie ratunkowe. Akumulator został odłączony, nie stwierdzono żadnych wycieków z pojazdu. Kobiety jadące samochodem opuściły pojazd jeszcze przed pojawieniem się jednostek na miejscu. Jednak z nich znajdowała się już w karetce pogotowia, którą została przetransportowana do szpitala - poinformował st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-21 17:32:23
kierowca_bombowca: Niech się tłuką, to selekcja naturalna, natury i praw fizyki oszukać się nie da.
2018-11-21 17:37:12
venis: do kierowcy_bombowca. Ty stary ośle
2018-11-21 18:07:13
krzysztof.mm: osłowi życzymy rychłego poślizgu i selekcji
2018-11-21 19:12:04
Równo-mierny: krzysztof.mm wszystkim osłom, którzy nie potrafią dostosować się do warunków na drodze i wciąż uważają, że winni za ich kolizje są wszyscy i wszystko tylko nie oni, życzymy szybkiej eliminacji wyłącznie ich własnym kosztem...
2018-11-21 21:02:48
kierowca_bombowca: @Równo-mierny, dokładnie, nikt za piratami drogowymi płakał nie będzie bo to selekcja naturalna, która polega na tym że wśród zwierząt giną osobniki najsłabsze a wśród ludzi osobniki najgłupsze.
2018-11-22 08:01:59
Równo-mierny: Takie czasy, że brak jakiejkolwiek wyobraźni czy umiejętności tłumaczy się tym, że "to przecież musiało się zdarzyć albo, że każdemu zdarzyć nie może, albo że w ogóle zawiniły inne okoliczności". Otóż nie, tak być nie musi a wręcz nie powinno. A pisząc umiejętności nie mam zamiaru nikogo do niczego prowokować, w końcu mamy samych zajebistych technicznie kierowców w tym kraju, jak Ci ze Słowacji. W dzisiejszych czasach prawdziwą umiejętnością jest dostosowywanie się do przepisów, a choćby przynajmniej posiadanie pełnej świadomości ich istnienia i znaczenia oraz zdjęcie nogi z gazu wtedy, kiedy tylko wydaje się to konieczne (bo rzadko ma się czegoś pewność). Zdecydowana większość zdarzeń drogowych, których mamy dziesiątki dziennie tylko w naszym regionie jest na własne życzenie uczestników.
2018-11-22 11:46:16
zubermarek: Brawura i zapewne oszczędność na zimówkach. Kasujcie samochody. Nie będzie takiego tłoku na naszych drogach.
2018-11-22 11:58:05
krzysztof.mm: z ugruntowanym ich komentarzami przekonaniem i już dla obu osłów życzenia rychłej selekcji naturalnej ze względu na bezgraniczną głupotę
2018-11-22 13:00:12
kierowca_bombowca: Niech rozwalają te swoje poobniżane złomy na bieżnikowanych letnich oponach, niech się selekcjonują, może kiedyś będzie bezpieczniej na drogach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: