Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolędowanie z Prezydentem RP

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12) w Kościele Dobrego Pasterza w Istebnej odbył się koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Regionalnego Istebna oraz Mała Istebna. W wydarzeniu tym uczestniczyła również para prezydencka.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12) w Kościele  Dobrego Pasterza w Istebnej odbył się koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Regionalnego Istebna oraz Mała Istebna. W wydarzeniu tym uczestniczyła również para prezydencka.

Zobacz wideo (autor: Radio Istebna):


Zobacz nagranie live z FB OX.PL


źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

23
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-26 22:58:30
Przepierón: Mogliście uprzedzić, że Adrian przyjeżdża, poszedłbym se do kościoła pogwizdać, a później BOR nagrywał jak kota klakiera wiozą i przepisy ruchu drogowego łamią.
2017-12-26 23:04:23
krzysztof.mm: W pierwszej ławce pierwszy krzywoprzysięzca RP. Wszystko pasuje.<br />Muzyka gra, Adrian bije brawo, proboszcz się raduje.<br />Bóg im dopomoże z budżetu co łaska wychachmęcić w patriotyczno-narodowo-chrześcijańskiej intencji.<br /><br />p.s.<br />ciekawe ile kompanii ochroniarzy pacyfikowało Istebną?
2017-12-26 23:12:56
Przepierón: Podobno w Jastebnej brakło bazy noclegowej żeby tóm ilość borowików przenocować, , Jaworzinka nie pumógła i borowiki w Gołębiu chlastały i nocowały. Mógł w Kóniokowie sprugować , ale podobno tam też go ni majóm radzi.
2017-12-27 08:08:41
bronek91: krzysztof.mm <br /><br />Ochrona prezydenta już nawet Ci przeszkadza? Planujesz coś? FORMAZONA chcesz naśladować? <br /><br />Osobiście wolę, żeby prezydenci swój pobyt na Śląsku Cieszyńskim spędzali w inny sposób niż oddając się polowaniom i rekreacji spożywania środków odurzających lub alkoholowych. <br /><br />Za poprzednich prezydentów było niestety inaczej....
2017-12-27 09:00:46
brunet: Brawo Istebna ! Nic tylko można pozazdrościć
2017-12-27 09:16:18
polonezaczas: Byle te BORowiki moc po naszych cestach nie jeździły, bo z nich są tacy kierowcy jak z WOTu wojsko.
2017-12-27 09:39:35
CZŁONEK: To tak z główkami wszystko w porządku ? Ja wiem że połowa ewangelików i ateistów w opozycji , ale trochę rozsądku proszę. Nic wam się nie podoba ciągle tylko zastanawiam się czemu tak plują jadem , a pierwsi w kolejce po 500+ lecą. Obłuda jest dziś w modzie widzę. Co? nie podoba się że prezydent w kościele ? a co wolelibyście w meczecie żeby był ? z waszym myśleniem daleko byśmy nie zajechali.
2017-12-27 10:51:31
krzysztof.mm: najwyraźniej członek ma coś z główką...<br />prosisz o rozsądek - no to go masz<br /><br />owszem, nie podoba mi się obłudny krzywoprzysięzca w obłudnym kościele, do tego za publiczne pieniądze<br /><br />bredzisz o ewangelikach i ateistach, a tych w Polsce jak na lekarstwo - to katolicy protestują i demonstrują od dwóch lat przeciwko kukiełkowemu prezydentowi i bolszewickim rządom<br /><br />twoje zdanie na temat 500+ zdradza mentalność menela, co go można za pół litra na smyczy prowadzić<br /><br />a jeśli cię prawda w oczy kole, to najpewniej dlatego, żeś tak samo jak ci pożal się boże przerażeni suwerenem bohaterowie z gigantyczną obstawą obłudny - albo kompletny głupiec i nic nie pojmujesz z tego co się wokół ciebie dzieje
2017-12-27 13:16:21
torcin: Nasz Kościół ceni Pana prezydenta i zaprasza na Salmopol, jest szansą że pis-owski ksiądz jeszcze jedną brożką nagrodzi.
2017-12-27 13:38:12
józek1: Poklęko, wyspowiado się u syna byłej premier i wszystko zostanie w rodzinie PiS. I nosz pun po UJ znów może łomać konstytucję, prawo . <br />Niektóre boroki tu na oxie, będą rzykać u Tadka za niego. Koło obłudy bydzie się dali kręcić. Gańba.
2017-12-27 14:29:00
CZŁONEK: Nie wiedziałam że mamy jeszcze tylu komunistów w komentarzach . Resort rządzi ,resort działa ,resort zawsze na posterunku własnego prawa .
2017-12-27 15:52:50
kasioczek: Nie żebym się czepiała, do obywatela Członek twoje miejsce w gaciach...
2017-12-27 16:45:14
skuter66: Bronek i inni , szkoda czasu na komentarze Krzysztofa i Przepierona im chodzi tylko o prowokowanie, z tego mają przyjemność , jak ich zignorujemy to przyniesie to lepszy skutek.
2017-12-27 17:58:03
ondrik: Skuter.<br />Masz rację bo przepieron nie jest wart złomanego knefla.
2017-12-27 18:11:05
krzysztof.mm: LULOK<br />nie nadymaj się, nic to nie da - twój zwis jest permanentny, bo defektem procesora spowodowany<br /><br />resort rządzi, resort działa, resort zwisów na cię czeka - nawet jak główka malutka i przypadkowo uszkodzona
2017-12-27 18:29:42
bronek91: skuter66<br />Rację masz... Niestety nie wszyscy potencjalni użytkownicy tego portalu mają tę świadomość. Należy zawczasu obnażać ich brak wiedzy, nieudolność, zaściankowość, nietolerancję, obskurantyzm, prowincjonalizm i podatność na manipulację i pseudolewicową, wręcz lewacką propagandę. W języku środowiska KRYTYKI POLITYCZNEJ taki zespół elementów określa się jako KOŁTUŃSTWO. <br /><br />Wystarczy tylko, aby kołtuny powychodziły z ich pseudo- oświeceniowych salonów i lóż wzajemnej adoracji..... W starciu z argumentami ujawniają się braki, brak światopoglądu i idei a na światło wychodzi interes i poczucie chęci przynależności. Stanowisko kołtuństwa nacechowane jest emocjami, próbą ignorancji dla argumentów, brakiem zachowania konsekwencji i poszanowania rozmówcy. <br /><br />DOKŁADNIE JAK TO SKUTER66 OKREŚLIŁEŚ, chodzi o sprowokowanie do przejścia na inny poziom prowadzenia dyskusji, gdzie jedynym orężem zamiast argumentów są emocje. Man wrażenie iż krzysztof.mm i cd minerwa prowokują w celu uzyskania agresywnych, wulgarnych i pełnych nienawiści ze strony osób określających się, przyznających się do członkostwa w danej wspólnocie wyznaniowej. Potem będą w kołach wzajemnej adoracji wymieniać się doświadczeniami, jak są prześladowani, jaki w tej faszystowskiej Polsce jest zamordyzm, jak się prześladuje osoby związane z danymi środowiskami itd... Albo wzorem TVP 1 będą puszczali screeny gdzie komentarze odpowiedniej dla nich treści będą się pojawiać. Ich problem polega na tym, iż przynajmniej na tym portalu nikt nie daje się sprowokować....
2017-12-27 19:04:37
bronek91: krzysztof.mm<br /><br />Lepi się wypowiedz w temacie Pana Franciszka Jagielskiego vel FARMAZON. Wzorujesz się na nim? <br /><br />Gdybyś przyszedł na spotkanie z Panem Prezydentem, krzysztof.mm, Pan Prezydent, jako wykształcony i ukierunkowany pod kierunkiem prof. Jana Zimmermana, synem Mariana Z. wybitnego przedstawiciela z zakresu prawa administracyjnego, z pewnością wytłumaczyłby Ci różnicę pomiędzy resortem a działem w administracji. Zdaję sobie sprawę, iż koledzy krzysztof.mm ze świetlicy nie zauważyli zmiany systemu, dopiero jak ich z roboty wywalili, ale pojęcie resortu było charakterystyczne dla PRL, obecnie są działy a to różnica.
2017-12-28 09:08:37
Marzanna: Współczuję tym wszystkim za te negatywne opinie w stosunku do Prezydenta. Nie wiem czy to zazdrość przez Was przemawia. Nic nie łączy go z WSI, nie kołysze się po jednym pełna kultura. Dla przykładu jeszcze po kolęduje czego żaden z tamtych Prezydentów nie zrobił. Przybycie Prezydenta do Istebnej nie ma nic wspólnego z budżetem a jak już to budżet ma się dobrze pomimo 500+. Jak czytam co poniektóre wpisy to po żal się Boże ni się śmiać ni płakać a te wpisy co poniektórych przewijają się przez cały rok widać że oleju im w tych główkach brakuję może w Nowym Roku będzie lepiej czego im z całego serca życzę. Jednak nie dotarły do nich życzenia Premiera a szkoda.
2017-12-28 10:56:30
bronek91: Marzanna zgadzam się, niektórym chodzi tylko o przekaz podprogowy i prowokowanie. Gdyby mieli czyste sumienie, podjęli rzetelną dyskusję, przedstawialiby argumenty a nie komunały.
2017-12-28 11:50:46
Anonim_jeden: ...Nic nie łączy go z WSI, nie kołysze się po jednym pełna kultura....<br />- łączy go z Biurem Sprzedaży Uniewinnień D&amp;D Sp. z o. o w kancelarii L.K<br />- potrafi ułaskawić \&quot;niewinnego\'\'<br />- znane są jego przekręty z dietami i bilokacja<br />- zachowuje się tak jak wszyscy, pijani wsiadający za kierownicę. Wiedzą, że<br /> n i e w o l n o prowadzić po alkoholu . I mimo to j a d ą.<br />- ma dużą łatwość kłamania w żywe oczy bez śladu zażenowania.
2017-12-28 15:14:51
kasioczek: czym się tak podniecacie przedmówcy, toż to tylko Adrian z poczekalni prezesa. Przyjechał poklęczał, pośpiewał a wszystko tylko po to aby mu nie zarzucili narciarstwa nałogowego.
2017-12-28 23:35:05
bronek91: Anonim_jeden<br /><br />Zapomniałeś jeszcze o domniemanym konflikcie z kierownikiem pewnej katedry, też ponoć afera. A teraz dla równowagi przedstaw "afery" poprzedników od czasów Pana Prezydenta Jaruzelskiego i podaj, jaki jest z tego wniosek globalny. <br /><br />"- ma dużą łatwość kłamania w żywe oczy bez śladu zażenowania."- cytat <br />Mówisz o zdolnościach aktorskich? W polityce to raczej zaleta niż wada. Reagan też tak potrafił.
2017-12-28 23:36:42
bronek91: kasioczek<br /><br />Kabaret Pana Górskiego dla tak zwanej opozycji stał się passe kiedy podjęli humorystyczny wątek politycznego romansu Pana Borysa Budka z Panią Myszką Agresorką. Ale Borysowi piana kipiała, jakby się w ogóle na żartach nie znał. Adrian przynajmniej poczucie humoru posiada a śmiech to zdrowie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: