Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolarski miesiąc w Cieszynie

W trakcie ostatniego miesiąca Cieszyn gościł najważniejsze i niepowtarzalne imprezy na „dwóch kółkach”.

4 sierpnia wyjątkowych przeżyć dostarczał miastu 67. Tour de Pologne. Pasjonaci rowerów od 5-8 sierpnia w ramach Freestyle City Festiwal mogli podziwiać rowerowe zawody w Downhillu oraz Trialu Rowerowym. 22 sierpnia w Hali Widowiskowo Sportowej odbyła się impreza kolarska w ramach Festiwalu Kolarskiego Ustroń - Cieszyn z bardzo bogatą ofertą dydaktyczno –sportową.

Zwieńczeniem kolarskich wakacji w Cieszynie będzie Puchar Polski w Kolarstwie Górskim XC „AZS MTB CUP”. Impreza, która odbędzie się 28 sierpnia na bardzo atrakcyjnym dla kolarzy cieszyńskim wzgórzu pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, a Osiedlem Pogórze. „AZS MTB CUP” gościł już w tym roku w Warszawie, Poznaniu, Przesiece oraz Urszulinie.

Finał AZS MTB CUP w Cieszynie to wyścig najlepszych kolarzy górskich. Organizatorzy zadbają o jak najlepsze przygotowanie trasy. Ponieważ w zawodach będą uczestniczyć kolarze w zróżnicowanym przedziale wiekowym wyścigi rozpoczną się od najmłodszych roczników, a następnie z trasą zapoznają się grupy młodzieżowe. Kolejnym wyścigiem będzie rywalizacja w roczniku U-23. Zakończenie imprezy przewidziane jest na godziną 18.00.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: