Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kociak do adopcji

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego Pawełka. To bardzo sympatyczny kotek, który potrzebuje dobrego człowieka. Jaka jest jego historia?

Pawełek chciałby już zamieszkać w swoim domu, jest gotowy do adopcji. Trafił do Stowarzyszenia AS jako maluszek z Wisły. Był wtedy trochę chory na koci katar, ale udało się go szybko wyleczyć. Kotek bardzo dobrze odnalazł się w kocim i psim towarzystwie. Jest bardzo ładny, o czym mogą się Państwo przekonać, oglądając zdjęcia. Kto chciałby zmienić jego los?

Kotek ma mnóstwo zalet, jest bardzo sympatyczny i kontaktowy. Cechuje go wyjątkowy dar poprawiania człowiekowi nastroju. Nie traci nadziei na znalezienie dobrych ludzi, którzy go przygarną i nakarmią. Lubi się bawić i uśmiechać. Na pewno odwdzięczy się za przygarniecie swoją, kocią miłością. Kto mu poda dłoń? Kto chce go przytulić?

Pawełek jest odrobaczony i zaszczepiony. Ma trzy miesiące. Czeka na Twój telefon - obecnie jest w domu tymczasowym Stowarzyszenia" AS "w Ustroniu. Kontakt pod numerem - 606-911-687. Kto przygarnie kociaka? Komu się podoba?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-10-24 20:45:59
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Może Pawełka ?...
2021-10-27 09:52:01
hycel: A Gustawa albo Franciszka też macie do adopcji?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: