Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kobiety uwalniają szafę

Chyba każda z pań miała taką sytuację w życiu: stoimy przed swoją garderobą i nie mamy się w co ubrać! Co doprowadza nas do szaleństwa, tupania nogami i złości.

Sukienka, która była idealna jeszcze w zeszłym roku dziś się znudziła, wyszła z mody, albo powinna mieć większy rozmiar…Jak temu zaradzić?

Kobiety Twórcze z Dębowca wymyśliły akcję „Uwalniamy szafy- znajdź coś dla siebie”, która z pewnością zaradzi takim sytuacjom. Panie po prostu uwalniają swoją szafę z tego, co w ich rankingu popularności nie jest już na topie. Ciuchy przynoszą do Ośrodka Kultury w Gumnach i wymieniają na coś, czego nie potrzebuje już koleżanka.  – Pomysł zrodził się właściwie z kobiecych plotek przy kawie – mówi Danuta Jankowska z Klubu Kobiet Twórczych. – Okazało się, że każda z nas ma w swojej szafie coś, co już jej się nie przyda, a mogłoby komuś innemu, bo nie jest znoszone czy zniszczone i stąd pomysł na akcję – opowiada.


Panie przynoszą to co już im niepotrzebne i gromadzą w jednej z sali w Ośrodka Kultury w Gumnach. Tam można przyjść przymierzyć i kupić za symboliczną kwotę lub wymienić ubrania. – Mamy bardzo bogaty asortyment od spodni, spódnic, bluzek, płaszczy, kurtek, po biżuterię i apaszki – podkreśla Danuta Jankowska.
Panie mogą korzystać z „uwolnionej szafy” w każdy wtorek, czwartek i piątek  w godz. 7.30-15.30.

Uzupełnieniem całej akcji będzie spotkanie ze stylistką. – Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Gumnach w najbliższy poniedziałek 3 października o godz. 18.00 na spotkanie ze stylistką. Będzie można uzyskać porady na temat tego, co będzie modne w najbliższym sezonie. Stylistka skompletuje też zestawy z ubrań, które panie przyniosą do ośrodka kultury – dodaje Danuta Jankowska.

Dorota Kochman

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: