Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kobiety Sukcesu - Urszula Gruszka, Izabela Kula, Ewa Gołębiowska

W miniony poniedziałek (24 września) w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbyła się I Gala Kobiet Sukcesu Śląska. W tym dniu uroczyście wyróżniona została ''Złota Dziesiątka''.

Urszula Gruszka, Izabela Kula i Ewa Gołębiowska to Kobiety Sukcesu Śląska 2012. W miniony poniedziałek w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach panie odebrały wyjątkowe wyróżnienie.

Wybory i Gala Kobiet Sukcesu to inicjatywa honorowania kobiet, które pracują z zaangażowaniem i pasją. Robią rzeczy ważne dla ogółu społeczeństwa. W tym roku Śląsk dołączył do regionów, które honorują wyjątkowe kobiety. Spośród wielu nominowanych  tylko dziesięć pań otrzymało ten zaszczytny tytuł. 24 września w Katowicach podczas I Gali Kobiet Sukcesu Śląska wyróżnienie odebrały reprezentujące nasz powiat: Ewa Gołębiowska - dyrektorka Zamku Cieszyn, Urszula Gruszka - szefowa zespołu ludowego „Koniaków” w Koniakowie, oraz Izabela Kula - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Cieszynie.

Laureatką głosowania internautów została Izabela Kula dyrektor Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Internauci oddali na panią Izabelę aż 178 głosów. - Zdobycie tytułu Kobiety Sukcesu Internautów to dla mnie bardzo ważne, a zarazem bardzo miłe doświadczenie...– przyznaje nagrodzona.

Galę Kobiet Sukcesu zaszczycili swoją obecnością: Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska i Wiceminister Skarbu Państwa Urszula Pasławska.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: