Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kobiety górą. Teresa Mokrysz, bizneswomen ze Śląska Cieszyńskiego w pierwszej 5!

Tygodnik wprost opublikował najnowszy ranking najbogatszych Polek. Na piatym miejscu znalazła się mieszkanka Ustronia Teresa Mokrysz znana twórczyni marek MOKATE, LOYD.

Lokalni przedsiębiorcy pamiętają jej upór w dążeniu do celu i pierwsze kroku w biznesie. Po ty jak porzuciła ciepły urzędniczy etat zajęła się handlem. Niektórzy w Ustroniu wspominają jej malucha w którym woziła swój towar. Dziś Teresa Mokrysz, bo o niej mowa znajduje się w gronie najbogatszych kobiet w Polsce, zajmując 5 miejsce w tym rankingu. 50-ąt najzamożniejszych kobiet w kraju łącznie zgromadziło ponad 31 mld zł. To o miliard złotych więcej niż przed rokiem. To także rekordowy wynik w historii zestawienia.

Pierwsze miejsce w rankingu najbogatszych Polek tygodnika "Wprost" obroniła Dominika Kulczyk. Jej majątek oszacowano na 9 mld zł. Drugie miejsce z przypadło Barbarze Komorowskiej wraz z rodziną twórczyni marki Bakoma jej majątek to 2,2 mld zł - o 100 mln zł większy niż w poprzednim zestawieniu.

Na piątym miejscu uplasowała się Teresa Mokrysz z Ustronia, a jej majątek oszacowano na 1,1 mld zł.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-27 07:29:49
Biuro-B: Kobieta z klasą.Gratuluję Pani Teresko.
2022-10-27 14:57:43
Qutang: Szkoda tylko że pracownicy Mokate dalej zarabiają kiepsko. Niektóre pracownice po 20 latach mają bieda przekroczyć 3 tysiące. I zadko to się zdarza
2022-10-27 14:57:44
Qutang: Szkoda tylko że pracownicy Mokate dalej zarabiają kiepsko. Niektóre pracownice po 20 latach mają bieda przekroczyć 3 tysiące. I zadko to się zdarza
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: