Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kładka- uwaga na utrudnienia

Nowa kładka na Wiśle jest już dostępna dla pieszych, jednak jak informuje skoczowski magistrat w związku z pracami polegającymi na położeniu asfaltu na dojazdach do kładki w środę, 16 września, w godzinach 9.00 - 14.00 kładka będzie zamknięta dla ruchu pieszych.

Nowa kładka nad Wisłą już jest dostępna dla pieszych. – Zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego kładka została otworzona. Nie ma jeszcze w tej chwili asfaltowych dojazdów, chodzi się po tłuczniowej nawierzchni. Wynika to z faktu, że aby wykończyć te odcinki asfaltem i wykonać prace związane z gabionami, czyli nadbrzeżem, konieczne było zdemontowanie kładki tymczasowej. Trwają prace wykończeniowe na wałach Wisły. Na ich zakończenie zostanie położony asfalt. Kładka jest gotowa, wykończona, odebrana – wyjaśnia Mirosław Sitko, burmistrz Skoczowa.

To nie koniec prac, alejka prowadząca do kładki od strony ul. Ustrońskiej, zostanie przebudowana.  I to właśnie na ten czas burmistrz zapowiada uroczyste jej otwarcie.

(red/mat.pras)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-15 21:21:53
alternatywy 5: Most robi niesamowite wrażenie. Super, że w końcu powstało coś sensownego.
2015-09-16 12:18:16
mariobross1977: Widok nowej kładki robi ogromne wrażenie. Dla wszystkich tych którzy ciężko pracowali, należą się słowa uznania.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: