KJS ''Chemik 2005'' - Tomaszczyk najlepszy

W dniu 5 czerwca 2005 w niedzielę w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się tradycyjna impreza samochodowa dla kierowców amatorów KJS "Chemik 2005", stanowiąca rundę Pucharu Kierowców Amatorów Okręgu Śląskiego. Trasa liczyła około 90 km, na której zlokalizowanych było 12 prób sportowych (4x3 pętle).
Ze Śląska Cieszyńskiego startowały 3 załogi w klasie "maluchów" (w sumie w tej klasie startowało 12 aut). Najlepiej poradzili sobie z trasą Jerzy Tomaszczyk z Łukaszem Balcer, którzy zajęli pierwsze miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się załoga Marcin Kowalik - Bożena Cholewa. Trzecia załoga Mateusz Martynek - Sebastian Fita zajęła 7 miejsce.

Bożena Cholewa dostała puchar za to, że była jedyną kobietą biorącą udział w kjs'ie.

KJS był świetnie zorganizowany , służby medyczne czuwały na każdej próbie nad bezpieczeństwem zawodników. Wielu zawodników mialo bardzo pozytywną opinię na jego temat, w szczególności podobały się im próby sportowe które były bardzo techniczne i wymagające.

źródło: własne