Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kinga Głyk Trio w Ustroniu

Dla fanów i miłośników jazzowych standardów i unikalnych kompozycji, 25 września w ustrońskiej Fundacji Życie i Misja o godzinie 19.00 wystąpi Kinga Głyk Trio, gdzie będzie promować swój najnowszy album ''Rejestracja''.

Kinga Głyk to utalentowana, osiemnastoletnia basistka. Do tej pory zagrała już ponad 100 koncertów w całym kraju oraz występowała z najwybitniejszymi muzykami polskiej sceny. Przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych basistek młodego pokolenia.

Już 25 września będzie można uczestniczyć w niezwykle ciekawym koncercie Kingi Głyk, gdzie razem z zespołem zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Rejestracja”, nagranymi razem z wybitnymi muzykami, np.: Natalią Niemen czy Joachimem Mencelem.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć także wiele ciekawych kompozycji, m.in. standard jazzowy Jerome Kerna „All The Things You Are”, instrumentalną interpretację utworów Czesława Niemena „Doloniedola ” czy Boba Dylana „Gotta Serve Somebody”. Nie zabraknie także autorskich utworów i aranżacji.

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.


red.

źródło: mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: