Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedyś i dzisiaj tak samo – tylko z mamą!

Do ciekawej zabawy zaprasza Miejskie Centrum Kultury „Integrator” ze Skoczowa. Konkurs fotograficzny będzie nie lada gratką dla całej rodziny.

Rodzinne albumy odgrzebywane przy okazji świąt czy rodzinnych uroczystości mogą przydać się, aby wziąć udział w konkursie fotograficznym - „Z mamą kiedyś i dziś”. - Rodzinne zdjęcia mają dla nas wielkie znaczenie. Dzięki nim możemy przypomnieć sobie beztroskie chwile z dzieciństwa, wspominać rodzinne wydarzenia i codzienne sytuacje sprzed lat. Organizowany z okazji Dnia Matki Konkurs „Z mamą – kiedyś i dziś” jest okazją, by odtworzyć momenty z przeszłości i spędzić radosny czas ze swoją mamą! Zaproś ją do wspólnej zabawy – zachęca Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.
 
Co należy zrobić? - Wybrać jedno zdjęcie, które zostało wykonane z czasów dzieciństwa, na którym znajdujecie się razem ze swoją mamą i spróbujecie wykonać takie samo, tyle że kilkanaście lat później (różnica między nimi powinna wynosić minimum 15 lat). Zdjęcie wykonane później powinno być tak zaaranżowane, by do złudzenia przypominało to z przeszłości – dodaje MCK „Integrator”.

Do zorganizowania konkursu Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zainspirowała twórczość Argentynki – Iriny Werning, która w swym projekcie artystycznym pn: „Back to the Future” sfotografowała wiele osób w tej samej aranżacji po upływie lat.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: